idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

ÇOCUKLAR İÇİN YILDIZ BAHÇESİ

Bu kitapçıkta yer alan sorular, çocukların “Yıldız Bahçesi” oyunu ile tanışması, eğlenerek ve severek soruları çözebilmeleri adına kolaydan

zora doğru hazırlanmıştır. Çocukların bu oyunu öğrenirken bir büyüğünden yardım alması; oyunu daha iyi kavraması, anlaması, öğrenmesi ve başarılı olması adına oldukça önemlidir. Yıldız Bahçesi oyunu, okul öncesi ve ilkokul öğrencilerinin akıl yürütme becerilerini destekleyen, problem çözme becerisi kazandıran, bölge kavramını ve bağlantısal düşünmeyi ön plana çıkaran bir oyundur. Oyunu öğretirken

bazı noktalara dikkat etmeniz önem arz etmektedir.

Her satırda, her sütunda ve kalın çizgilerle belirlenmiş her bölgede 1
tane yıldız bulunuz.

Yıldızlar çaprazdan dahi olsa birbirlerine değemez.

 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.