idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (4)
  • Soru ve Cevap (0)

Bilinçli yetişkinlerden şu sözleri çok duymuş olmalısınız "Ebeveynliğin bir ehliyeti olmalı!". Ebeveyn olmak için yalnızca fiziksel sağlık değil mental sağlık ve yeterlilik ile iyi bir eğitim almış olmak da gerekli. Çocuğun fiziksel ve ruhsal gelişimi için en önemli konular arasında sevgi yer alır. Sevgiyi detayları ile inceleyen ve dillerini çözen Gary Chapman ve Ross Campbell tarafından kaleme alınan Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili adlı kitabı inceleyelim.

 

"Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili" adlı kitabı neden okumalısınız?

Yapılan araştırmalar ve deneylerde sevgisiz kalan; yalnızca maddi ihtiyaçları karşılanan bebeklerin büyük bir çoğunluğunun öldüğü gözlemleniyor. Sevgi, çocuklar için temel besin maddeleri gibi zaruri ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Gary Chapman ve Ross Campbell'ın kaleme aldığı Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili adlı kitapta yazarlar; sevginin dilinden ve çeşitlerinden bahsederek çocuğunuzla kurduğunuz ilişkinin en sağlıklı boyutta ve en olması gerektiği şekilde ilerlemesine yardımcı oluyor. Toplam 254 sayfadan oluşan eserde 12 bölüm yer alıyor. Her anne baba çocuğunu sevse de onların, çocuğunun sevgi dilini çözmesi önemli. Sevgi dili anlaşılamamış çocuklar, sevilmediğini düşünüyor ve çocuk ile ebeveyn arasındaki ilişki olumsuz bir noktaya sürükleniyor. Eser, bunu ortadan kaldırmada en etkili yöntemleri okuyucusuna sunuyor. Çocukların sevgi dillerini öğrenmeyi sağlarken eşinizle ve diğer insanlarla kurduğunuz ilişkilerde de sevgi dillerini çözmenize yardım eden bu eser; okurlarının baş ucu kitaplarından biri olmayı hak ediyor. Yaşanmış örneklerle bilimsel çalışmaları birleştiren yazarların kaleminden çıkan bu eserle, hayatınızdaki tüm ilişkileri iyileştireceğinize eminiz!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Beş Sevgi Dili adlı kitabıyla uzun yıllar çok satanlar listesinde yer alan Gary Chapman'ı Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili adlı kitabını yazmaya okurlarının ve çevresindeki insanların teşvik ettiğini biliyor muydunuz? Chapman, Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili adlı kitabını, çocukların ve ergenlerin gereksinimleri üzerine uzun yıllar çalışmalar yapan arkadaşı Ross Campbell ile birlikte yazmayı teklif eder. Böylece iki uzman; anne-babalara, eğitimcilere ve çocukları seven, onların da sevgi ihtiyaçlarını göz ardı etmeyen her yetişkine hitap eden bu kitabı, 1997 yılında tamamlarlar. Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili adlı kitap, yayımlanmadan önce editörü Carole Streeter tarafından derlenerek daha akıcı olacak biçimde düzenlenir. Eser, Koridor Yayıncılık tarafından ilk defa 2018 yılında yayımlanır. Özgün adı The 5 Languages of Child olan kitap, Çiğdem Balkanlı tarafından Türkçeye çevrilir. Eser, sağlıklı bir iletişim dili oluşturmak isteyen herkes için bir hazine değerinde!

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Gary Chapman ve Ross Campbell tarafından kaleme alınan Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili adlı kitabı beğendiyseniz yine Gary Chapman'ın kaleminden çıkan, Beş Sevgi Dili ve Konuşmamız Lazım adlı kitaplarına da göz atabilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Gary Chapman,Ross Campbell
Çevirmen:Çiğdem Balkanlı

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.