idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Çocuk ya da çocukluk üzerine konuşmaya başlanıldığında; hemen hemen tüm toplumlarda ve de tüm geçmiş zamanlarda akla gelen şeylerin en başında “masallar” gelmektedir. Masallar efsanelerle dolu, konuşamayanların konuştuğu, duyamayanların duyduğu ve göremeyenlerin gördüğü adeta başka bir dünyanın ya da zamanın ifadesidir. Bir tür büyülenmedir. Öyleyse çocukluk insanın bir tür büyülenme yaşadığı en özel ve en önemli gelişimsel dönemidir demek yanlış olmaz.
Bu kitapta, çocuk kimdir sorusu ile başlayan yolculuk çocuk korumanın ne ve nasıl olması gerekliliği üzerine bir rehber olmayı amaçlamıştır. Çocukların neden korunması gerektiği ancak çocuk ve çocukluğun anlaşılmasıyla mümkün olabilir. Her çocuğun sağlıklı, güvenli ve eşit bir şekilde haklarına erişerek yaşama, büyüme ve gelişme hakkı vardır. Bu hakların sağlanabilmesi için de çocukların bu süreçlere katılım hakları olmalıdır. Tüm bu sürecin de çocuğun iyi olma hali perspektifinden sağlanabilmesi üzerine çocukların her türlü riske ve zarara karşı korunma hakları vardır. Dünyadaki tüm yetişkinler ve kurumlar çocukların korunmasından sorumlu ve yükümlüdür. Kitabın tüm yetişkinlere, ebeveynlere, eğitimcilere, çocuk çalışmaları alanında faaliyet gösteren sivil toplum örgütü çalışanlarına ve meslek elemanlarına bir rehber olması dileğiyle...
 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.