idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Çocuk Kalbi İtalyan yazar Edmondo De Amicis tarafından yazılmış, çocuklara vatan sevgisini, fedakârlığı aşılayan, otoriteye itaat etmeyi öğütleyen, yazıldığı dönemin yoğun milliyetçilik ve vatanseverlik duygularını yansıtan bir çocuk klasiğidir.

Torino şehrinde yaşayan, ilkokul 3. sınıf öğrencisi olan başkahraman Enriko Bottini’nin bir ders yılında yaşadıkları günlük formatında yazılmıştır. Yazar, eseri kendi oğlunun günlüklerinden esinlenerek meydana getirmiştir. 

Kitapta Enriko`nun günlük yazıları dışında ona annesi, babası ve ablasının yazdığı öğüt niteliğinde mektuplar ile anlatının içine “ayın öyküsü” başlığı ile serpiştirilmiş dokuz kısa öyküyü de yer alır. Ayın öyküsü başlıklı öykülerde vatanı için ya da bir başkasını kurtarmak için ölen 11-13 yaş arası erkek çocukların olağanüstü kahramanlıkları ve acıklı olaylar anlatılır. 

Eser, dünyanın birçok diline çevrilmiştir. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.