Çizgi Romanlar Kampanyası

Yıllardan beri her yaştan takipçiye ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan çizgi romanlar, özenle takip edilen hikayeler ve birbirinden farklı kahramanlar ile hayran kitlesini her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Eğlenceli karikatür tarzı çizimler ve hikaye anlatımının sağlandığı konuşma baloncukları ile çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini toplayan çizgi roman serileri, sıra dışı anlatım tarzları ve eskimeyen çizgi roman kahramanları sayesinde okuyucularına keyifli bir hikaye serüveni yaşatıyor. Tamamını Gör

Çizgi romanlar içerisinde ilk eserlerin yazarı olan William Hogarth, yayımladığı romanlar ile çok sayıda okuyucuya ulaşarak çizgi roman türünün ilk yaratıcısı olarak görülüyor. Daha sonra diğer yazarlar tarafından da yoğun ilgi ile karşılanan bu tür, dünya genelinde hızla yayılarak geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmayı başarıyor. Gün geçtikçe bağımsız bir sanat dalı olarak değerlendirilmeye başlayan çizgi roman türü, bu türe özel dergi ve düzenli yayımlanan hikaye serileri sayesinde yazılı eserler arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

En Sevilen Çizgi Roman Serileri

Çizgi roman denildiğinde akla ilk gelen yayıncılardan biri olan Marvel; Hulk, Spider-man, Iron Man, Kaptan Amerika, Fantastik Dörtlü ve Star Wars gibi dünyaca ünlü çizgi roman serileri ile her yaştan okuyucunun favorisi haline gelecek hikaye serileri üretiyor. Yayımladığı tüm çizgi roman karakterleri ile geniş bir hayran kitlesi yaratan Marvel, ABD merkezli bir çizgi roman yayımcısı olarak bu türün lider şirketlerinden biri olarak görülüyor.

Star Wars, Batman, Spider-man, Kaptan Amerika gibi filmler ile seri halinde sinemaya uyarlanan bu usta çizgi roman serileri, gün geçtikçe daha geniş bir hayran kitlesine sahip olarak yayıncılık alanındaki yerini sarsılmaz hale getiriyor. Gerek çocukların, gerek yetişkinlerin severek okuduğu ve izlediği birçok kahramanın yaratıcısı olan Marvel da bu benzersiz çizgi roman kahramanları sayesinde bu türün lider yayıncısı olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Marvel dışında daha birçok usta yayıncı tarafından geliştirilen çizgi roman çeşitleri; Flash Gordon, Tex, Zagor gibi sevilen kahramanların yer aldığı klasikler ve herkesin severek okuduğu Asteriks & Oburiks ve Red Kit gibi keyifli hikaye serileri ile karşınıza çıkıyor. Meraklısı için çizgi roman türünde uyarlanan edebiyat eserleri, anime sanatının hikayeler ile birleştirildiği manga isimli Japon çizgi romanları ve daha birçok keyifli çizgi roman önerileri ile geliştirilen renkli kategori sayesinde siz de kitaplığınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz!

Herkesin Hayran Olduğu Çizgi Roman Karakterleri

Efsane çekici ile Asgard'ın koruyucusu olan Thor, ülkesini kötü insanlardan ve gizli ajanlardan korumaya çalışan Iron Man, bir örümcek tarafından ısırılarak dünyayı kurtaran bir kahramana dönüşen Spider-man neredeyse herkesin hayranlık duyduğu çizgi roman karakterlerinin başında geliyor. Güçlü zırhı ve korkusuz karakteri ile yenilmez bir askere dönüşen Captain America, inanılmaz gücü ile herkesi deviren yeşil dev Hulk ve daha birçok büyüleyici çizgi roman karakteri de yıllardır severek takip edilen çizgi serilerin baş kahramanlarından biri oluyor.

Batman, Superman, Wonder Woman ve Flash gibi birbirinden güçlü çizgi roman kahramanları ile oldukça geniş bir kitle tarafından takip edilen DC Comics yayın şirketi de en az Marvel kadar ünlü eserler yaratarak çizgi roman dünyasında önemli bir yer ediniyor. Her bir seride sıra dışı hikaye anlatımı ve usta çizimler ile renklendirilen görsel tasarımı sayesinde büyük beğeni toplayan DC Comics, özellikle Batman ve Superman karakterleri ile çizgi roman okuyucularının favori yayınlarından biri olarak görülüyor.

Siz de en sevdiğiniz çizgi roman serilerini Idefix'te bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz. Daha Az Gör

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.