idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Kayıp Zamanın İzinde eserinin 1919 Goncourt ödüllü ikinci cildi Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde’de anlatıcı, çocukluktan ergenliğe geçişteki anılarını okurla paylaşıyor. 
Kitabın ilk bölümü anlatıcının Swann ailesiyle ilişkisine odaklanırken, ikinci bölümü Paris’teki ilk aşkı Gilberte’den yavaş yavaş uzaklaşmasının ardından yaz tatili için 
büyükannesiyle birlikte gittiği sahil kasabası Balbec’te tanıştığı yeni arkadaşlarına ve ileride hayatında büyük bir yer kaplayacak olan Albertine’e odaklanıyor. 
'Bu kızlardaki başlıca çekicilik, denize karşı açan gül tomurcuklarıyla aynı bölünmez ortaklıktı; onları tanımadığım zamanlarda, herhangi birini gördüğümde,  küçük çetenin çok uzakta olmadığını anlamamı sağlardı. Şimdi bile içlerinden birini görmek beni büyük bir sevincinin yanı sıra, tanımlayamayacağım bir  seviyeye kadar, diğerlerinin de onun peşinden geldiklerini görmenin ve o gün gelmeseler bile, gelenin diğerlerine benim sahilde olduğumu söyleyeceğini  bilmenin düşüncesi de bir sevinç oluşturuyordu içimde.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.