idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
6 Taksit World Card'ta
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

YATAĞA BAĞLAMA SİSTEMİ: Beşiği ebeveyn yatağına sıkıca sabitleyen basit ve güvenli bir sisteme sahiptir. Sabitleme aparatları ürüne dahildir.

YAN BARİYER: Katlanarak açılabilir yan bariyer sayesinde anneler yataktan kalkmadan bebeklerini emzirebilirler.

ECO + KUMAŞ: Kumaşın %62’si geri dönüştürülmüş polyesterden üretilmiştir.

AYARLANABİLİR YÜKSEKLİK: 6 farklı yükseklik seviyesi sayesinde farklı yükseklik seviyelerine sahip birçok yatak ile uyumludur. Bağlanacağı yatak minimum 49 cm, maksimum 65 cm uzunluğunda olmalıdır.

KATLANABİLEN AYAKLAR: Kolayca katlanabilir ayakları sayesinde bazalı ve çekmeceli yataklar dahil olmak üzere farklı yataklarla uyumludur.

HAVA AKIŞI: File pencereleri beşiğin içinde daha iyi bir havalandırma sağlar.

ERGONOMİK ŞİLTE :Bebeklerin rahat uyuması için nefes alır bir şilteye sahiptir. Yenidoğan bebeklerin kemik gelişimi için uygun olan sertlik ayarına sahiptir.

HAREKET KABİLİYETİ: Serbestçe hareket etmesini sağlayan 2 adet frenli tekerlek ile donatılmıştır. Bu sayede ev içinde beşik odadan odaya kolayca taşınabilir.

EĞİM VERİLEBİLİR: Standart bir beşik olarak kullanıldığında reflüyü önlemek için eğim verilebilir özelliğe sahiptir. Reflü ve burun tıkanıklığı durumlarında bebeğe ihtiyacı olan eğimi verir.

YIKANABİLİR: Kumaş bölüm çıkartılıp yıkanabilir.

TAŞIMA ÇANTASI: Kullanılmadığı zamanlarda muhafaza edilmesi ve seyahatlerde kolayca taşınabilmesi için taşıma çantası ürüne dahildir.

Ürün Ağırlığı: 7,5 Kg

Ürün Ölçüleri: Genişlik 98,5cm, uzunluk 70,5cm, yükseklik 65-80cm

Ambalaj Ölçüleri: 96,5 x 57 x 13 cm

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.