idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
6 Taksit World Card'ta
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

 


Baby Hug 4 in 1, doğumdan itibaren 36 aya kadar günün her anında size ve bebeğinize eşlik etmek için beşik, yükseltilebilir ev tipi ana kucağı, koltuk ve masa sandalyesi olarak kullanılabilir.

 

Ürün Özellikleri

Gün Boyu Kullanılabilir Beşik: Baby Hug 4in1, bebeği sarmalayan şekliyle, uyku zamanları için konforlu bir çözümdür.

Elektronik Oyuncak Barı: Baby Hug 4in1, bebeğinizde merak uyandıracak, eğlenceli bir oyuncak barına sahiptir. Oyun zamanlarında bebeğinizi eğlendirmek için sesler (6 uyku müziği ve 6 eğlenceli müzik), ışıklar ve 3 yumuşak oyuncak gibi birçok aktiviteyle donatılmıştır. Fileli pencereleri mükemmel havalandırma sağlar.

Ayarlanabilir Yükseklik: Baby Hug 4in1’ın, her 4 konfigürasyonda da yüksekliği ayarlanabilir. Konforlu pedalı ile her zaman bir gözünüzün bebeğinizin üzerinde olabilmesi için ihtiyacınız olan en iyi yüksekliği ayarlamanızı sağlar.

Yatırılabilir Koltuk: Ayarlanabilir oyuncak barı ve güvenlik kemeri sayesinde,  bebeğiniz güvenli bir şekilde eğlenebilir.

İç Küçültücü: Yumuşak destekli çıkartılabilir iç küçültücüsü ile Baby Hug 4in1, bebeğiniz için maksimum konfor sağlar.

Yatırılabilir Sırtlık: Bebeğin konforunu sağlamak için sırt kısmı 3 farklı seviyeye yatırılabilir. Sırtlığı yatırılmış pozisyonda kullanmak, bebeğe reflü konusunda yardımcı olabilir.

Pratik Mama Sandalyesi: 6. aydan itibaren, Baby Hug 4in1, beslenme zamanlarında hayatınızı kolaylaştırmak için mama sandalyesine dönüştürülebilir. Ayarlanabilir yüksekliği sayesinde kolayca masalara uyum sağlar.

4 Tekerlek: 4 frenli tekerleği ile Baby Hug 4in1evin her yerine kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınabilir.

İlk Koltuk: Baby Hug 4in1’ı minimum seviyeye kadar alçaltırsanız, bebeğiniz oyun zamanlarında, resim yaparken, kitaplarına bakarken, onu ilk koltuğu olarak kullanabilir.

Yıkanabilir Kılıf: Kılıfı çıkartılıp yıkanabilir.

Baby Hug 4in1 Köln Fuarı’nda “world of kids furniture” kategorisinde “İnovasyon ödülü” almıştır.

Yaş Aralığı: 0-36 Ay

Taşıma Kapasitesi: 15 kg

Ürün Ağırlığı: 10,2 kg

Ürün Ölçüleri: Açık Ölçüler: H 88/122 cm x L 60 cm x P 85 cm Kapalı Ölçüler: H 60 cm x L 60 cm x P 85 cm

Çıkartılabilir Kılıf: Var

Titreşim: Yok

Müzik: Var

Oyuncaklar: Var

Kemer Tipi: 5 nokta

Yatış Pozisyonu: Çoklu

Oyuncak Barı: Var (ışıklı müzikli)

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.