E01-41-0200 Kombine Pense 200 Mm
Ceta Form E01-41-0200 Kombine Pense 200 Mm
Sepette İndirim
525,46 TL559,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Ürün Özellikleri
  • Ölçü : 200 mm - 8"
  • Kesim Ölçüsü : 2,5 mm çap