idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Şiire çok küçük yaşlarda babasının etkisi ile başlayan Mehmet Çelik, bu etki ile Arap, Fars, Türk ve Kürt şiirinin klasiklerine merak sardı. Türk dili ve edebiyatı öğreniminden sonra şiirleri ve yazıları; Hazan Yedi İklim, Artos, Seyir, Temmuz, Yolcu gibi dergilerde yayımlandı. Döneminde iyi bir dergi olan Hazan’ın kurucuları arasında yer aldı. Akademik yönü de olan Çelik, birçok televizyon, radyo ve çevrimiçi programlarda, Türkiye’nin farklı yerlerinde şiir ve edebiyat programları yaptı, konferanslar sundu. İlk şiir kitabı olan Yerli Ağıtları’nı 1988’de yayımlayan yazar, aradan geçen çeyrek asırlık dönemde biriktirdiği, demlediği, özenle yazdığı şiirleriyle yeniden okurlarının karşısına çıkıyor. Çekimli Geçimsiz Zaman Kitabı, hâlihazırda Mevlana’nın şiirlerini Türkçeye kazandıran bir şairin, geçmiş ve gelecek arasında köprü kurduğu modern şiir anlayışının bir yansımasıdır. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.