idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yüz defa kendimi öldürmek istedim fakat yaşamayı seviyordum. Bu gülünç zayıflık, belki de bizim en ölümcül arzularımızdandır. Zira insanın devamlı yere atmak istediği bir yükü, daima taşımak istemesinden daha aptalca bir şey olabilir mi? Dehşet içinde bir benliğe sahip olmak ve bu benliğe tutunmak… Bir diğer şekilde bizi tüketen yılanı, kalplerimizi yiyene kadar okşamak da niye?

Voltaire adıyla bilinen François Marie Arouet, 18. yüzyıl Fransa’sının önemli düşünürleri arasında yer alır. Candide, Alman filozof Leibniz’in, “Yaşadığımız dünya dünyaların en iyisidir.” düşüncesinin hicvedildiği, Voltaire’in en önemli eseridir.
Vestfalya Kalesi’nde büyüyen ve hocası Pangloss tarafından kendisine öğretilen “iyimserlik felsefesi”ne inanan, açık fikirli, genç bir erkek olan Candide, Thunder-ten-Tronckh Baronu tarafından kaleden atılıyor; böylece Candide’in macera dolu fantastik yolculuğu başlamış oluyor.
Candide, Voltaire tarafından kısa, keskin bölümlerle mizahi ve hicivli bir şekilde sunuluyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.