idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bir Gençlik Macerası: Bilgi ve Düşlerin İzinde

Can, bir ilkokul öğrencisi olsa da içinde taşıdığı potansiyel dünyayı değiştirme gücüyle tanışıyor. 6. sınıfa giderken, öğretmeni ve arkadaşları sayesinde yeni bilgileri öğrenmeye ve kendini anlamaya başlar. Onun hikayesi, bir gençliğin gözünden insanın içsel derinliklerini ve hayatın anlamını keşfedişini anlatıyor.
Bu etkileyici roman, Can'ın yaşamının sıradanlığını aşarak kendi içinde gizli bir bilgi keşfetmesinin hikayesi. Onun yolculuğu, okurları düşünmeye, öğrenmeye ve büyümeye teşvik ediyor. Can'ın öyküsü, her yaştan okuyucuya ilham verecek bir ders sunuyor: Hayatın anlamı, sadece dış dünyada değil, aynı zamanda iç dünyamızda da gizli olabilir.
'BÜYÜRKEN,' okurları insanın en büyük potansiyelini keşfetmeye davet ediyor. Can'ın gözünden dünyayı yeniden keşfedin ve kendi gizli bilgilerinizi açığa çıkarın.


“İnsan, kendisinin ve ailesinin geçimini temin etmek için elbette bir meslek sahibi olmalıdır. Ancak, bu meslek aynı zamanda; kişinin kendisinin mutlu olabilmesine, Dünya’nın daha iyi bir yer hale gelmesine ve diğer insanlara yardım edebilmesine olanak sağlamalıdır.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.