idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Çocuğunuzun beyninin nasıl çalıştığını öğrenirken kendi beyninizin işleyişi hakkında bilgiler edinmek ve bunu hayata geçirmek ister misiniz? Ebeveynlerin kriz yönetimine katkı sağlamakla kalmayıp bu süreci onlar için nasıl fırsata çevirebileceğini merak ediyor musunuz? Daniel J. Siegel ve Tina Payne Bryson’ın birlikte kaleme aldığı Bütün Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi adlı kitapta çocuğunuzla ilgili zor durumlarla başa çıkma yöntemleri anlatılıyor. Eser, çocuğunuzu daha iyi tanıyabilmenize katkı sağlayan bir rehber niteliği taşıyor. Okuduktan sonra baş ucunuzdan ayırmak istemeyeceğiniz Bütün Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi adlı kitabın içeriğine gelin, birlikte göz atalım.

 

"Bütün Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi" adlı kitabı neden okumalısınız?

Bütün Beyinli Çocuk adlı eserden yola çıkarak yazılan ve kitapta yer alan uygulamaları hayata geçirmek adına oluşturulan Bütün Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi, ebeveynlere yardımcı olacak bir uygulama rehberi niteliği taşıyor. Kitap, ebeveynlerin kendi ebeveynlik serüvenini daha derin düşünmelerini sağlıyor. Aynı zamanda kitapta yer alan çözüm önerilerini hem kendileri hem çocukları üzerinde nasıl uygulayabileceğine dair pratik yaklaşımlar sunarak bu çözüm önerilerini hayata geçirmeye de imkân sağlıyor. Toplamda 234 sayfadan oluşan Bütün Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi adlı kitap; ebeveynler, eğitimciler, büyükanne ve büyükbabalar, klinisyenler, bakıcılar ve çocuklarla etkileşimi olan herkes için âdeta rehber niteliği taşıyor. Ayrıca eserde yaşa özel birçok uygulanabilir stratejiler ve etkileşimli aktiviteler de yer alıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Daniel J. Siegel ve Tina Payne Bryson’ın kaleme aldığı Bütün Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi adlı kitabın, New York Times’da en çok satanlar listesinde yer alan Bütün Beyinli Çocuk adlı eserin devamı niteliğinde olduğunu biliyor muydunuz? Baş ucu niteliğindeki Bütün Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi'nin yazarlarından olan Daniel J.Siegel aynı zamanda UCLA Tıp Fakültesi Klinik Pskiyatri Bölümünde profesör olarak görev alır. Kitabın diğer yazarı Tina Payne Bryson ise çocuk ve ergen psikiyatristi. Bütün Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi adlı eserin Türkçe çevirisini Belgin Selen Haktanır’ın yapar. İlk basım yılı 2021 olan kitap, Diyojen Yayıncılık imzasını taşır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Daniel J. Siegel ve Tina Payne Bryson’ın Bütün Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi adlı eserini beğendiyseniz yazarların ilgiyle karşılanan diğer kitaplarından Bütün Beyinli Çocuk ile Evet Beyinli Çocuk kitaplarını okuyabilir ve Daniel J. Siegel tarafından kaleme alınan Ergen Beyin RehberiAkılgözü ve Beynin Bilinçli Farkındalığı adlı eserlerine de göz atabilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Daniel J. Siegel,Tina Payne Bryson
Çevirmen:Belgin Selen Haktanır

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.