idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Félix Ventura Bir Anı Tüccarı, Bellek Satıcısı. Geçmişinden Utanan, Toplumdaki Konumunu Yükseltmek İsteyen İş Adamlarına, Politikacılara, Generallere Gurur Verici Başarılarla Dolu Zengin Bir Soy Ağacı Yaratıyor, Yepyeni Geçmişler Uyduruyor. Bir Gün Angola Kimliğini Arayan Gizemli Bir Yabancının Gelişiyle Her Şey Baş Döndürücü Bir Büyüyle Tepetaklak Oluyor, Geçmiş Bugünü İstila Ediyor.
Bir Gekonun Ağzından Anlatılan Bu Roman Değişen Toplumun Başkalaşan İnsanlarından Farklı Farklı Haller, Hikâyeler Sunuyor. Félix Ventura’yla Yolu Kesişen Karakterlerin Her Biri Bukalemun Gibi Yeni Gerçekliklere Bürünüyorlar, Fakat Toplumsal Hafızaya Kazınmış Geçmişlerinin Şiddetinden Kaçamıyorlar.
Bukalemunlar Kitabı, Franz Kafka, Gabriel García Márquez, Jorge Luis Borges Gibi Yazarların İzinde Büyülü Gerçekçiliğin Araçlarını Kullanarak Hafızanın Tutarsızlıklarını Adalet Ve Bireysel Kimliğin İnşaası Zemininde Sorgulayan Bir Roman. Hakikatin Doğasına Ve Hikâye Anlatımının Gücüne Dair Döngüsel Bir Anlatı…
'Değişen Kimliklerin İncelikli Ve Büyüleyici Hikâyesi.' –Kirkus
'J. M. Coetzee İle Gabriel García Márquez'i Bir Araya Getirdiğinizde Portekiz'in Nobel Ödülü İçin Bir Sonraki Adayı José Eduardo Agualusa'yı Elde Edersiniz.' –Alan Kaufman
'Kuşkusuz Kendi Kuşağının Portekizce Yazan En Önemli Yazarlarından' –Antonio Lobo Antunes

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Jose Eduardo Agualusa
Çevirmen:Bengi De Sa Matos Paixao

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.