idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Ünlü Zen rahip ve öğretmen Steve Hagen'den, dünya çapında 300.000'den fazla satan Buddhism Plain and Simple ilk kez Türkçede!
Buddha'dan öğretisini tek bir sözcükle özetlemesi istendiğinde, o, 'farkındalık' dedi. Bu kitap da farkındalık hakkında. Belirli bir şeyin farkındalığı değil; ama farkında olmanın ta kendisi, uyanık, ayık, gerçekte olan bitenle temasta olma hâli. Ve bu kitap, yaşamla ilgili en temel soruları incelemek ve keşfetmekle, tam da şu anın dolaysız deneyimlenmesiyle; bir inanç, doktrin, formül veya gelenekle değil; zihnin özgürlüğüyle ilgili.
Steve Hagen
Bu kitap, Buddhacılığa dair şimdiye kadar okuduğum en temiz, açık ve doğru anlatım. Eğer aradığınız şey, bilginin ötesinde aydınlanmak ise, bu kitabı okusanız iyi olur.
Robert Pirsig
Zen ve Motosiklet Bakım Sanatı kitabının yazarı
Steve Hagen
Zen rahip, Buddha-dharma öğretmeni ve Budizm ile ilgili pek çok kitabın yazarıdır.
1967 yılında Budizm üzerine çalışmaya başlamış, 1975'te Zen ustası Dainin Katagiri'nin öğrencisi olmuş, 1979'da bir Zen rahibi olarak yetkilendirilmiş, Asya ve Avrupa'da başka birçok hoca ile çalışmıştır. 1989'da Katagiri Roshi'den Dharma Öğretme Onayı almıştır.
Minneapolis'te bulunan Dharma Zen Merkezi'nin kurucusu, hocası Dainin Katagiri-Roshi'nin Dharma varisi olan Hagen hâlâ Minneapolis'te yaşamakta, meditasyon ve Buddha-dharma öğretmeye devam etmektedir.
Buddha'nın Yolu - En Anlaşılır Hâliyle, Amerika'da Budizm üzerine en çok satılan beş kitaptan biri olmuştur. Yazarın diğer kitaplarından bazıları; Buddhism Is Not What You Think, Meditation Now Or Never, The Grand Delusion: What We Know But Don't Believe'dir.
Damla Asena Daloğlu
İzmir'de doğdu. Felsefe öğrenimini Galatasaray Üniversitesi ve Urbino Carlo Bo Üniversitesinde tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı'nda Flüt, İstanbul Üniversitesi Konservatuarı'nda Müzikal Tiyatro, İstanbul Film Akademisi'nde Oyunculuk eğitimleri aldı. Üniversite yıllarında İstanbul, Paris ve Viyana'da sahnelenen tiyatro oyunlarında oynadı.
Düzenli yoga pratiğine üniversite yıllarında başladı, 2017 yılında eğitmen oldu. Yurtiçi ve yurtdışında pek çok hoca ile çalıştı. Meditasyon ve Yoga Felsefesi Eğitim Programı'nı hocası Bora Ercan ile tamamladı. Yoga ve Zihin Felsefesi alanında çalışmaya ve bu alanlarda eğitmenlik yapmaya devam etmektedir.
İlk kitabı, Atatürk'ün son koruma polisi Nazım Canca'nın oldukça ilginç hayat hikâyesini ve Atatürk'le olan hatıralarını konu alan Hayatım ve Hatıralarımda Atatürk'tür.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.