idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Evet siz;

Çocuk yaşta kadın olmanın ne kadar acı verdiğinin biliyor musunuz? O yaşlarda bir kadının kıskançlık denilen olgu yüzünden nasıl işkencelere maruz kaldığını hayal edebiliyor musunuz? O yaşlarda anne olmanın yükümlüğünü, tek başına mücadele etmenin ne demek olduğunu anlayabiliyor musunuz? Şiddetli yağmurun oluşturduğu çamur deryası evinizin içine dolduğunda çocuklarınızı kucağınıza alıp, onları kurtarmak için hem çaba gösterip hem isyan ettiniz mi? Çocuklarınıza olan özleminizden dolayı kucağınızdaki bebekle sel gelmiş bir ırmaktan karşıya geçecek kadar ölümü göze aldınız mı? 7 çocukla hayata tutunmanın, kendini korumanın, onlara hem anne hem baba olmanın zorluğunu yaşadınız mı? Yağmur suyuyla ekmeği ıslatıp çocuklarınıza yedirdiniz mi?

Evet siz;

Güzel kadın olmanın dezavantajlarını yaşayıp, iftiralara uğradınız mı? Kendinizi koruyup, kötü niyetli insanlarla nasıl mücadele edeceğinizi düşündünüz mü?

Ben Boyacı Fatma,

Her insan gibi ben de faniyim. Ama mücadeleci yönüm beni diğer insanlardan biraz daha farklı kıldı.

Okuyun, okuyun ki;

Yürek güzelliğinin, mert bir kadın olmanın, azmin, anneliğin, mücadelenin bir kadını nasıl ve nereye getirdiğini görün...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.