Profesyonel GLL 12V-100-33 Cg Çizgi Lazer 12V Akülü 0601065401
Bosch Profesyonel GLL 12V-100-33 Cg Çizgi Lazer 12V Akülü 0601065401
Sepette İndirim
37.950,00 TL41.250,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Bosch Gll 12V-100-33 Cg 12V Akü L-Boxx
Konumlanma
  • Dayanıklı ve anlaşır 12V çizgi lazeri ile zahmetsiz hizalama
Kullanıcı avantajları
  • 12V Lityum İyon akü ve AA alkalin piller arasında geçiş yapma esnekliği sayesinde kesintisiz çalışma deneyimi yaşayın ve akünün bitmesinden kaynaklanan duraksama sürelerini ortadan kaldırın
Ürün Özellikleri
  • GLL 12V-100-33 CG Professional, kolay ve anlaşılır kullanım imkanı sunan dayanıklı bir çizgi lazeridir. Kauçukla güçlendirilmiş gövdesi, lazer pencereleri, toza ve suya karşı dayanıklılık sağlayan IP65 koruma sınıfı özellikleri sayesinde zorlu şantiye koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Levelling Remote uygulaması, 3 x 360° lazer çizgisinin uzaktan kontrol edilmesini sağlayarak işlemleri daha doğru ve zaman açısından verimli hale getirir. Çift güç kaynağı, yedek güç kaynağı olarak da kullanılabilen 12V Lityum İyon akü ve AA alkalin piller arasında geçiş yapma esnekliği sunar.
Ekipman ve Uygulama
Ek Bilgiler
Teknik veriler
Akü gerilimi 12,0 V
Lazer diyodu 500 – 540 nm, < 10 mW
İşletme sıcaklığı -10 – 40 °C
Saklama sıcaklığı -20 – 70 °C
Lazer sınıfı 2
Çalışma aralığı, değer 30 m
Alıcı ile çalışma aralığı 100 m (yarıçap)
Nivelman hassaslığı ± 0,3 mm/m
Otomatik nivelman alanı ± 4°
Nivelman süresi 4 sn
Toza ve püskürtme suyuna karşı koruma IP65 (akü veya akü adaptörü hariç)
Akım beslemesi 12 V Lityum İyon akü
4 x 1,5 V LR6 (AA)