POP7C6P30O CAM ANKASTRE OCAK
Bosch POP7C6P30O CAM ANKASTRE OCAK
11.498,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Sert cam yüzey, Siyah
Tekli çelik ocak ızgarası
Düğmeden otomatik ateşleme
4 gözü gazlı
Sol ön: Güçlü ocak gözü 3 kW'a kadar (gaz türüne bağlı)
Sağ ön: Ekonomik ocak gözü 1 kW'a kadar (gaz türüne bağlı)
Sol arka: Normal ocak gözü gözü 1.75 kW 'a kadar (gaz türüne bağlı)
Sağ arka: Normal ocak gözü 1.75 kW'a kadar (gaz türüne bağlı)
Gaz emniyet sistemi
Cihaz ölçüsü (YxGxD mm): 56 x 670 x 520
Kurulum için gereken niş boyutu (HxWxD mm) : 45 x 560 x (480 - 490)
Minimum Tezgah Kalınlığı: 30 mm