ZRG.1046Z TDBX ANTARO İÇ ÇEKMECE ÖN BORDÜR ÇUBUĞU GRİ 1046 MM
Blum ZRG.1046Z TDBX ANTARO İÇ ÇEKMECE ÖN BORDÜR ÇUBUĞU GRİ 1046 MM
Sepette İndirim
373,48 TL419,64 TL
  • Soru ve Cevap (0)
BLUM ZRG.1046Z TDBX ANTARO İÇ ÇEKMECE ÖN BORDÜR ÇUBUĞU BEYAZ
Renk / üst yüzey: RAL 9006 beyaz alüminyum
Uzunluk: 1046.3 mm
Gövde genişliği: 1200 mm