idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi Deutsche Bank Art işbirliğiyle Habersiz Buluşma (Blind Date İstanbul) isimli sergiye ev sahipliği yapacak.

'Blind Date' projesi kapsamında gerçekleştirilecek sergide, bankanın çağdaş sanat koleksiyonuna katılan yeni eserler, SSM'nin zengin hat koleksiyonuyla birlikte sergilenecek. Sıra dışı karşılaşmalar ve beklenmedik ilişkiler temasının işlendiği sergi, Hans Arp, Joseph Beuys, Paul Klee, Vassily Kandinsky, Adolf Hölzel, Sylvie Fleury, Frances Stark, Karin Sander, Tony Cragg gibi çağdaş sanatçılarla, Ahmed Karahisari, Şeyh Hamdullah, Hafız Osman, Derviş Ali, Mustafa Rakım, İsmail Zühdi, Yedikuleli Seyyid Abdullah, Eğrikapılı Mehmed Rasim, Kadıasker Mustafa İzzet ve Sami Efendi gibi hat sanatçılarının eserlerini bir araya getirecek.

Dünyanın en büyük kurumsal çağdaş sanat koleksiyonuna sahip olan Deutsche Bank, bu sergi vasıtasıyla,10. İstanbul Bienali'yle aynı tarihlerde ilk kez İstanbul'u ziyaret edecek.Sayfa Sayısı: 252

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: İlke Basın Yayın

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.