product image
Epsilon Yayınevi
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 120.43 TL = 120.43 TL
13 Aralık Çarşamba kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2021
Sayfa Sayısı
Hamur Kalitesi2. Hamur
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Aşk, her şeyi affeder mi? Korkup sinmek mi yoksa "Ben de buradayım." demek mi? Bir hikâyede başrolde mi olacaksınız yoksa yan rolde mi? Pes mi edeceksiniz yoksa sırtınızdaki tüm yüklere rağmen devam mı edeceksiniz? Siz bu sorulara cevap olarak hangi tarafı seçerdiniz? Colleen Hoover tarafından yazılan Bizimle Başladı Bizimle Bitti; umudunu kaybetmeyen ve kaderine boyun eğmeyenlerin, direnenlerin, susmayanların, ipleri bir başkasına vermeyip kendi elinde tutanların hikâyesi. Kadınların maruz kaldığı her türlü şiddete karşı vermiş oldukları sınavda kaybeden değil kazanan olduklarını görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gelin, okurları derinden etkileyen Bizimle Başladı Bizimle Bitti romanını birlikte inceleyelim.

 

“Bizimle Başladı Bizimle Bitti” adlı kitabı neden okumalısınız?

Bizimle Başladı Bizimle Bitti, yazarın etkileyici kalemi ve anlattığı sarsıcı konusuyla uzun süre etkisinden çıkamayacağınız duygu yüklü bir roman. Eser, günlük hayatta sık rastlanan gerçek izler barındırıyor. Çevrenizde tanık olduğunuz olaylarla karşılaşacağınız bu hikâye, sizi çarpıcı gerçeklerle yüzleştiriyor. Roman; pes etmemeyi, boyun eğmemeyi, savaşmayı tercih etmenin gücünü okurlarına anlatıyor. Umudunu kaybeden kadınlara ışık tutan yazar, kadınların yalnız olmadığını ve hep onların yanında olduğunu hissettiriyor. Eser, öğrenilmiş çaresizlik hissiyle boğuşurken yaşanılan tüm acılara rağmen âdeta yeniden doğmayı öğretiyor. Birini sevmenin o kişinin tüm hatalarına göz yummak olmadığını, yeri geldiğinde vazgeçmek gerektiğini, sevginin her şeyi çözemeyeceğini belirten roman; okurlarına büyük mesajlar veriyor. Aşkın saf ve temiz hâlini okuyacağınız romanda gerçek sevginin ne olduğuna da değiniliyor. Kitabı bir solukta okuyacak, bitirdiğinizde "İyi ki okumuşum." demekten kendinizi alıkoyamayacaksınız. Eserin sizlere düşünsel anlamda çok şey katacağından emin olabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Bizimle Başladı Bizimle Bitti adlı eserin Epsilon Yayınevi imzalı ilk baskısı, 2021 yılında yapılır. 376 sayfadan oluşan romanın Türkçe çevirisi ise Gözde Soykan tarafından yapılır. Okuyucular tarafından çok sevilen eser, yazarın kendisinin ve annesinin hayatından izler taşır. Colleen Hoover, bu romanı yazma amacının ne olduğunu etkileyici bir notla okuyucuya iletir. Roman, ilginç tesadüfleri ve günlük detayları içinde bulundurur. Okuyucu, eserde kahramanların geçmişlerine ve geleceklerine tanıklık eder.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Bizimle Başladı Bizimle Bitti romanını okuduktan sonra dilerseniz The New York Times’ın çok satan yazarı Colleen Hoover’ın sizde aynı etkiyi uyandıracak duygu yüklü Çirkin Aşk veya Her Kalp Kırılır adlı romanlarına göz gezdirebilir, yazarın güçlü kaleminin ürünü olan eserlerle hayata yeni pencerelerden bakabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

120,43 TL