idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Cesaret tek başına işe yaramaz. Ona cahil cesareti diyoruz. Bilgi ve deneyim de lazımdır. Ayrıca özgüven de gerekir. İşte o zaman üstünlük alabilirsiniz. Korkularınızdan arınabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirsiniz. Hayal gücünüz, karanlıktaki ışıldak gibi yolunuzu aydınlatır. Cesaretiniz her kapıyı açan anahtarınız olsun. Çünkü cesaret aklın kalitesi, onurun ta kendisidir.

Sevgili çocuklar, kişisel gelişiminiz için bu romanımı okumanızı tavsiye derim. Okuyunca gözü kara olmakla, yürekli olmanın farklı şeyler olduğunu anlayacaksınız. Cesaret korkuya bilgiyle direnmektir ve onu deneyimle yenmektir. Asla korkusuzluk değildir. Romanımı okurken siz de duygularınızı test edeceksiniz. Cesaretin, tehlike karşısında aklın ve mantığın kullanılması olduğunu öğreneceksiniz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.