idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

06 Şubat 2023…
Bir ülkenin kâbusla uyandığı o sabah, çok şey değişti bizler için, duygularımız, hayata bakışımız, beklentilerimiz, önceliklerimiz ve umutlarımız hatta, fakat en çok da çocuklarımız için üzüldük belki de, onlara nasıl bir gelecek bıraktığımızın muhasebesini yaptık ve belki onların duyarlı tavırları, kendimizi sorgulamamızı zorunlu kıldı; onlara bir özür borçlu olduğumuzu, hesap vermemiz gerektiğini hissettik, belki de hepimiz!
Bu kitap, yaşadığımız büyük depremin ve sonrasındaki haletiruhiyemizin bir yansıması; bir ağıt, bir isyanlar silsilesi, bir özür çocuklarımızdan, bir itiraflar manzumesi, bir iç hesaplaşmanın dışavurumu, bir farkındalık manifestosu!
İbretle okunup, akıllara nakşedilecek mısraların, deprem gerçeğiyle yüzleşmemize ve içinde bulunduğumuz gaflet uykusundan uyanmamıza küçük de olsa bir katkısı olması dileğiyle …
«…Bizi affet çocuğum,
Bir sukutuhayalden ibaretiz, biliyorum! O güzel gözlerin yaş ile dolu,
Yok mudur, diyorsun, bir çıkış yolu, Pervaneler gibi ışık arıyor,
Dönüp duruyorsun ipek kanatla. Bir halka olmuşsun sen de zincirde, Elden ele köprü kuranlardansın,
Demiyorsun, neme lazım, bana ne var ki, Ateş bana uzak, düşen yer yansın!
Sen de affet çocuğum, affet bizleri, Bir şeyler eksik belli, bizler yoksunuz, Ne özümüz doğru, ne de sözümüz, Bizden başkasını görmez gözümüz, Ne desen haklısın, elinde kalem,
Kır ki soğutalım, yürek cehennem!..»

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.