idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

İyi bir okuyucu olarak, bir kitabı satın almadan önce arka kapağa, kitabın içeriği ile ilgili bir şeyler bulmak ve bu kitabı almalı mıyım kararını vermek için bakarım. Eminim bu kitabı eline alan birçok insan da benim yaptığım gibi kitapla ilgili ipuçları bulmak için önce arka kapağa bakacak. Ben arka kapak sayfamı hazırlarken kendime şunu sordum: 'Buraya ne yazmalıyım ki kitabı eline alan ve bu arka kapağı okuyan herkese iyi gelsin, şifa ve katkı olsun?'Şimdi ve burada bu kitap elindeyse biz bir alanda buluştuk demektir. Belki bedenen hiç tanışmadık, bir kere bile konuşmadık ama ruhun ruhumu tanıyor ki birbirimizi bulduk. Ve bu buluşma gerçekleştiyse bilmeni istediğim bir şey var:Sen bana umudum yok, diyorsun. Ben, senin içinde dans eden çocuğu görüyorum.Sen bana mutsuzum, diyorsun. Ben, senin gizlediğin kocaman gülümsemeni görüyorum.Sen bana her şeyimi kaybettim, diyorsun. Ben önünde uzanan sonsuz olasılıkları görüyorum.Sen bana sevilmiyorum, diyorsun. Ben yüreğindeki aşkı görüyorum.Sen bana korkuyorum, diyorsun. Ben ruhundaki büyük gücü görüyorum.Siyah beyaz, dediğinde gökkuşağını;Karanlık, dediğinde yıldızları;Kayboldum, dediğinde yollarını görüyorum.Henüz göremediğini biliyorum.Ama bana güven.Ben, seni görüyorum.Ve sende gördüğüm şeyi çok seviyorum.Lütfen sen de kendini sevmekten,Kendine inanmaktan,Bu muhteşem yolculukta sevgiyle yol almaktanVe kendi kalbine ve ruhuna sadık kalmaktan vazgeçme!Eğer bir rehbere ihtiyacın varsa ben buradayım.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.