idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Şu yalan dünyada bir sevdiği olmalı insanın. Değer bilen, sevildiğini gören, seveni tamamlayan,eksik parçayı koyan, olanı arttıran. Bir de seveni olmalı insanın. Gönlü güzel, sevgide cömert... Sadece dünyada ait olmayan,  sonsuz bir sevgiye sahip olan

İnsan yaşamak istediği hayatı değil kaderinde yazılanı yaşar. Hayallerini kurduğu, planlarımı yaptığı hayattan elinde kalan ya da kalmayı başaran ne varsa ona sarılır. Yarım kalmışlıkları tamamlamaya, kırılan dökülen yerleri onarmaya gayret eder. Yeter ki umut olsun, ömrümüzde yeşeren. Birbirlerini sevip evlenme hayalleri kuran iki gencin, önlerine çıkan engeller sebebiyle yarım kalan umutlarının, ve istemeden kendilerini buldukları bu bambaşka hayatta, başka aşklarla tamamlanan hikayeleri.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.