product image
Vulgus Yayınları
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 59.2 TL = 59.2 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2022
Hamur Kalitesi2. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Bir İmkân Olarak Modernite, iki bakımdan Türkçe literatüre önemli bir katkı sunmaktadır. İlkin, modernitenin bir idea ve süreç olarak sosyal teori ve sosyoloji disiplinleri içerisinde nasıl kavramsallaştırıldığını incelemekte, sonra da bu edimin Weber ve Habermas’ın kişiliğinde tarihsel ve çağdaş tasvirlerinin yöneldiği uğrakları öne çıkarmaktadır. 80’li yıllardan itibaren sadece akademik söylemin değil, gündelik ve politik söylemin de başat bir teması olagelen modernite kavramının tarihsel arka planının da değerlendirildiği bu çalışma, günümüzdeki tartışmalara da ışık tutabilme özelliğine sahiptir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

59,20 TL