product image
Sokak Kitapları Yayınları
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 82.5 TL = 82.5 TL
11 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2022
Hamur Kalitesi2. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bioenerji ile Şifa bulacaksın” Şifa, tam sağlık halidir. Yani bedensel zihinsel ve ruhsal olarak sağlıklı ve dengeli olmak demektir. İyileştirmeye ilk adım, bütün yöntemlerden önce verilmesi gereken ilk şifa bioenerji! Çünkü hasta olan beden, bu hastalığı iyileştirme gücüne sahiptir. Bu iyileştirme doğadaki enerji ile bedenin bir uyumudur. Erol KONUK, Bioenerji ile Sağlık kitabında bu gizemli iyileştirme gücünün kodlarını açıklıyor.

Okurlarını “Bioenerji ile Sağlık” mucizesi ile tanıştırırken hastalıkların iyileşme sürecine ışık tutacak “Bioenerji ile Sağlık” yöntemlerini açıklamaktadır. Sağlık, bir insanın en büyük sermayesidir. Bedenin hastalığı ruha, ruhun hastalığı bedene sirayet eder. Bu da insanın hayatı sağlıklı yaşamasına ve sahip olduğu potansiyelini ortaya çıkarmasının önündeki en büyük engeldir.

Bioenerji ile Sağlık gerçek bioenerji uzmanından ruh, zihin ve bedenimizdeki iyileşme yöntemlerini keşfederken aynı zamanda sağlıklı bir yaşam enerjisi kazanmanızı, hayatınızı iyi yönetmenizi sağlayacak farklı bir başvuru kitabı. “Bu kitapta Türkiye’nin en birikimli, en tecrübeli Bioenerji Uzmanı ve eğitmeni Erol Konuk, 35 yıllık deneyimleri ve başarılı çalışmalarını Bioenerji ile vücudu nasıl iyileştirdiğini şifa sistemini yalın ve anlaşılabilir bir dille ifade ediyor.

Erol Konuk’u bioenerji tedavilerini diğer yöntemlerle nasıl entegre edildiğini detaylandıran çalışmalarını takdir ediyorum. Bioenerji ile Sağlık kitabında okuyucuya hem pratik hem teorik bilgiler veriyor.

Bioenerji seansı ve eğitimleri ile ilgilenen herkes için okumaya değer bir kitap”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

82,50 TL