idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Bazı Bilgiler, Dünyanın Her Yerinde İlan Edilmemiş Bazı Yasaklarla İnsanların Gözünden Kaçırılır. Bu Gizlilik, Bazı Konular İçin Haklı Görülebilir. Ancak Toplumların Bilmemesi Gerektiği Düşünülen Bilgilerin Önemli Bir Bölümü Politik, Ekonomik Ve Dini Konularla İlgilidir. Bu Bilgileri İçeren Kaynaklar Ortadan Kaldırılmıştır, Ulaşmak Neredeyse İmkânsızdır. Oysa Dünyayı Değiştirebilmek Ancak Onun Gerçeklerini Görmek Ve Anlamakla Mümkündür.

Merkez Bankası Başkanlığı, İstanbul Borsası Başkanlığı Ve Devlet Bakanlığı Görevlerinde Bulunan; Türk Ekonomisinin Yeniden Kurumsallaştırılması Sürecinde, Birçok Konuda Öncülük Yapan Yaman Törüner’in Kaleme Aldığı Bilmemeniz Gereken Bilgiler; Demokrasi, Siyaset, Bilim Ve Tarih Konularında Bir Şeyleri Yeniden Sorgulamanıza Neden Olacak, Unutturulmuş, Gözden Kaçırılmış Bilgilere Odaklanıyor. Kitap, Şüphesiz Doğru Kabul Edilen Birçok Önerme Ve Düşünce İle Hesaplaşıyor, Öğrendiğinizde Tüm Görüşlerinizi Değiştirebilecek Bilgilere Yer Veriyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.