idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (79)
  • Soru ve Cevap (0)

Diyojen Yayıncılık Bilinçaltının Gücü - Zihinsel ve Bedensel İyileşme - Joseph

Bilinçaltınızın sahip olduğu gücü keşfetmeye hazır hissediyorsanız Bilinçaltının Gücü: Zihinsel ve Bedensel İyileşme, tam size göre bir eser. Joseph Murphy, yazdığı kişisel gelişim kitapları ile dünya çapında tanınan bir yazar. Bilinçaltının Gücü: Zihinsel ve Bedensel İyileşme kitabında Murphy, yerleşmiş düşüncelerin beden üzerine etkisini örneklerle okuyucuya aktarıyor. Her yaştan okuyucuya hitap eden Joseph Murphy, kitabında bilinçaltının gücünü okuyucuya sade ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor. Gelin, zihninizi ve bedeninizi anlamlandırma yolunda size ışık tutacak bu eserin içeriğine daha yakından bakalım.

 

"Bilinçaltının Gücü: Zihinsel ve Bedensel İyileşme" adlı kitabı neden okumalısınız?

Bilinçaltınızın derinliklerine doğru uzun bir yolculuğa hazır mısınız? Joseph Murphy, Bilinçaltının Gücü: Zihinsel ve Bedensel İyileşme kitabında bedensel hastalıkların zihinsel kaynakları olduğunu ve bunların iyileştirilebileceğini, uygulanabilir metotlar ile anlatıyor. Murphy; kaderin de düşüncelerle beraber değişebileceğini, zihinsel ve bedensel iyileşmenin bilinçaltında başladığını savunuyor. Bilinçaltının Gücü: Zihinsel ve Bedensel İyileşme kitabında "Bilinçaltını değiştirerek neler yapılabilir?" ve "Hayatın ne kadarını düşünceler belirliyor?" sorularına cevap aranıyor. Joseph Murphy'nin aldığı eğitimin yanı sıra rahiplik yapması ve bu iki alanı harmanlayarak bir anlatım sunması, kitabın etkisini artırıyor. Bilinçaltının Gücü: Zihinsel ve Bedensel İyileşme kitabında psikolojiye ve kişisel gelişime dair oldukça etkili ipuçları okuyucuyla paylaşılıyor. Akıcı bir dille okuyucuya ulaşmayı başaran yazar, kendine ve hayata dair sorgulamalar içinde olan her okurun kütüphanesinde bulunması gereken önemli bir eser yaratıyor. Kitap, kaderini düşünceleriyle değiştirmek isteyenleri bekliyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Bilinçaltının Gücü serisiyle çok okunan yazarlar arasına giren Joseph Murphy'nin kitapları onlarca dile çevrilir. Eczacılık mesleğinin yanında yaptığı psikoloji doktorasının yansımaları da bu kitabın yazımında öne çıkan unsurlardan biri. Bilinçaltının Gücü: Zihinsel ve Bedensel İyileşme kitabı basıldığı ilk günden itibaren dünya çapında en çok okunan kişisel gelişim kitaplar arasında yerini alır. Birçok dile çevrilmesinin yanı sıra günümüzde milyonlarca insanı etkilemeye devam eden Bilinçaltının Gücü: Zihinsel ve Bedensel İyileşme, Diyojen Yayıncılık imzası taşır. Bu yayınevine ait ilk basım yılı 2019 olan kitap, 288 sayfalık bir başyapıt olarak okurların beğenisine sunulur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Joseph Murphy'nin Bilinçaltının Gücü: Zihinsel ve Bedensel İyileşme adlı kitabını beğendiyseniz yazarın Bilinçaltının Gücü-Farkındalık ve Keşfetmek Üzerine, İçindeki Gücün Sırrı, Potansiyelinizi Arttırın-Korku ve Endişeyi Yenmek ve İnancın Büyüsü-Düşüncenin Yaratıcı Gücüne Dair Çığır Açan Bir Klasik adlı eserlerine de göz atabilirsiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.