idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bilgelik ve psikolojinin birlikte anlatıldığı eğlenceli bir serüvene hazır mısınız? Cevabınız "Evet!" ise Bilgelik Psikolojisi 1- Rasyonel İnanç Spinoza'nın Yanılgısı ve Evrimin Evrimi kitabı tam size göre! Nevzat Tarhan değişen inanç sistemleri ve insan psikolojisi üzerine yazdığı yeni kitabını okuyuculara aktarıyor. Tarhan, bu kitabında pandemi sonrası değişen dünyayı ve insan psikolojisini gözler önüne seriyor. Haydi, bu değerli esere birlikte göz atalım.

 

"Bilgelik Psikolojisi 1- Rasyonel İnanç Spinoza'nın Yanılgısı ve Evrimin Evrimi" adlı kitabı neden okumalısınız?

Nevzat Tarhan'ın Bilgelik Psikolojisi 1- Rasyonel İnanç Spinoza'nın Yanılgısı ve Evrimin Evrimi kitabı iki bölümden oluşuyor. İlk bölümde bilgelik psikolojisi üzerine küresel konulara; ikinci bölümde birey ve toplum psikolojisi üzerine olan değişimlere değiniliyor. Tarhan; kitabında psikolojinin yanı sıra sosyolojik, felsefi ve dinî konuları da harmanlayarak anlatıyor. Kitapta bilgelik, evrim ve inanç sisteminin pandemi ile birlikte değişen dünyada yaşadığı dönüşüm anlatılıyor. Kitapta akıcı ve anlaşılır bir dil kullanılıyor. Prof. Dr. Nevzat Tarhan, kitabında yıllar süren tecrübe ve görüşlerini okuyucuya aktarıyor. Birçok felsefi düşünce sistemine değinen kitapta günümüzün sosyolojik sorunlarına yönelik çözüm önerileri de sunuluyor. Tarhan; yaratılış ve evrim konularının yansımalarına dair birçok görüşü de okuyucu ile paylaşıyor. Tasavvuftan kuantuma kadar birçok konuyu anlatan kitap, psikolojiseverlere farklı bir bakış açısı sunuyor. Disiplinlerarası bir niteliğe sahip olan kitap, okuyucuya hayatı anlamlandırma konusunda rehberlik ediyor. Kitapseverlerin ellerinden düşüremeyecekleri bir klasik!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Nevzat Tarhan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirir. GATA'da çalışmalarına devam eder ve burada doçent olarak çalışır. Anadolu'nun çeşitli yerlerinle görev alır. Kendi isteği ile emekli olur. Nöropsikiyatri merkezi olan Memory Centers of America'nın Türkiye yöneticiliğini yapar. Birçok ulusal ve uluslararası derneğe üyeliği bulunan Tarhan, nöropsikoloji konulu çalışmalarına devam eder. Nevzat Tarhan'ın Türkçe eserleri dışında İngilizce olarak basılan birçok makale ve kitabı da bulunur. Bilgelik Psikolojisi 1- Rasyonel İnanç Spinoza'nın Yanılgısı ve Evrimin Evrimi kitabı Timaş Yayınları tarafından okuyuculara ulaştırılır. İlk baskı yılı 2022 olan bu eser, 272 sayfa boyunca okuyucuyu psikolojinin engin dalgaları arasında eğlenceli bir yolculuğa davet eder.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Nevzat Tarhan'ın Bilgelik Psikolojisi 1- Rasyonel İnanç Spinoza'nın Yanılgısı ve Evrimin Evrimi eserini beğendiyseniz yazarın  Bilgelik Psikolojisi 2- İyi Doğru ve Güzeli Bulma SanatıDuyguların Psikolojisi ve Duygusal Zekâ Akıldan Kalbe Yolculuk  ve Hz. Mevlânâ ile Aile Terapisi adlı eserlerine de göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.