idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

İlk gezi kitabım GEZE YAZA Bİ` DÜNYA`nın görmüş olduğu takdirin beni ikinci kitabı yazmak konusunda epeyce cesaretlendirdiğini itiraf etmeliyim. Yakın dostlarımdan meslektaşlarıma, öğrencilerimden mezunlarıma, hatta hiç tanımadığım kitapseverlere kadar geniş bir yelpazenin bu yeni maceramda benimle olduğunu bilmek bana güç verdi. Sözlü olarak ifade edilen beğenileri kalbimin en özel köşesine yerleştirdim, yazılı olanları değerli bir hazine gibi saklıyorum. Öyle güzel anılar biriktirdim ki GEZE YAZA Bİ` DÜNYA sayesinde ... Uzun süredir görüşemediğim arkadaşlarımla beni buluşturdu, çocuklarıyla beraber kitabı okuyan dostlarım onların gözlerinde bambaşka heyecanlar gördüklerini anlattılar, artık genç meslektaşlarım olan mezunlarımızın benimle gurur duyduklarını hissettim ve övgülerini iletmek için beni bulan hiç tanımadığım kişilerle aramda bir köprü oldu. Düzenlenen imza günlerinde dostlarımla, meslektaşlarımla ve kitapseverlerle çok keyifii anlar yaşadım. 

İlk kitabımın yazım aşaması hem çok yoğun çalıştığım hem de tüm sevdiklerim için endişelendiğim pandemi günlerinde zihnimi rahatlatan bir uğraş olmuştu. O günlerde ikinci 
bir kitap yazacağımı ve o kitabın da bambaşka yaralarıma merhem olacağını asla aklıma getirmemiştim. 2023 yılı hem bana hem de ülkemize büyük acılar getirdi. Biricik babacığımın kaybına 11 şehrimizi etkileyen deprem felaketi eklendi. O zor günlerde yazmak ruhuma çok iyi geldi, dillendiremediğim ama hissettiğim acılar kelimelerimde vücut buldu ve onları somutlaştırmak beni rahatlattı. Satırlarımda acıların izlerini bulursanız, bilin ki bundandır. Tabii ki elimden geldiğince yüzleri gülümsetmeyi, becerebildiğim kadar da gülümsetirken düşündürmeyi ihmal etmedim. Güzel ülkemin güzel insanlarının yüzlerinin hep gülmesi dileğiyle ...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.