idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Fin ulusunun yeniden doğuşunu anlatan Beyaz Zambaklar Ülkesinde, yayımlanışının üzerinden neredeyse bir yüzyıl geçmesine karşın kusursuz bir kalkınma planını detaylarıyla ortaya koyuyor.


Finlandinyalı aydınlar halkın kültürel ve ahlaki yönlerden gelişimini, devletin temelini sağlamlaştıran en önemli unsur olarak görmüştür. Bu doğrultuda öğretmenlerden askerlere, yazarlardan doktorlara kadar herkese önemli görevler düştüğünü savunmuşlardır. Çığ gibi büyüyen bir bilgi paylaşımı sayesinde Fin halkı, tüm yoksulluğuna ve elverişsiz topraklarına karşın olağanüstü işbirliğiyle Fin devletinin sarsılmaz temelini oluşturmayı başarmıştır. 


Mustafa Kemal Atatürk, Beyaz Zambaklar Ülkesinde’yi okur okumaz Finlandiyalı aydınların fikirlerinden etkilenmiş ve kitabın ülkenin tüm okullarında okutulmasını istemiştir.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Grigory Petrov
Çevirmen:Ali Haydar

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.