idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (24)
  • Soru ve Cevap (0)

Koridor Yayıncılık Beş Sevgi Dili - Gary Chapman

Sevgiyi algılamanın, iletmenin ve karşılamanın başlı başına bir "dil" olduğunun farkına varabilmek mümkün mü? Sevdiğiniz insana yürekten bağlılığınızı nasıl ifade edersiniz? Gary Chapman, Beş Sevgi Dili adlı eserinde sevgiyi gösterme ve kabul etme biçimleri ile ilgili okuyucuya ufuk açıcı bilgiler sunuyor. Gary Chapman'ın bir iletişim biçimi olarak sevgi dili algılayışını derin çözümler ile sunduğu kitabında romantik ilişkilerin ve evliliğin çıkmaz sokaklarında kaybolmamak için nasıl bir yol izlenmesi gerektiği bilge bir biçimde aktarılıyor. Gelin, bütün bir hayatı şekillendiren ilişkiler bütününü anlamlandıracak olan farklı sevgi dillerinin irdelendiği bu esere yakından bakalım.

 

"Beş Sevgi Dili" adlı kitabı neden okumalısınız?

Amerikalı yazar Gary Chapman'ın Beş Sevgi Dili adlı kişisel gelişim türündeki kitabında, romantik ilişkilerde aşkı ifade etmenin beş farklı yolu olduğundan bahsediliyor. Gary Chapman'ın "sevgi dilleri" olarak nitelendirdiği bu davranış biçimleri, sevgiyi gösterme ve karşılık almanın birbirinden farklı beş yolunu işaret ediyor. Chapman'ın kitabında kategorize edilen bu diller; onay sözleri, nitelikli beraberlik, armağan alma, hizmet eylemleri ve fiziksel temas olarak sıralanıyor. Kitap, evlilik deneyiminden damıtılan aşk iletişiminin beş benzersiz tarzını okuyucuya sunuyor. Beş Sevgi Dili, psikolojik bir tahlil yaparak okuyucuya öncelikle kendi sevgi dilini bulması ve sevgi deposunu doldurmayı öğrenmesi konusunda rehberlik ediyor. Eser; ilişkilerde yapılan ve önemsiz gibi görünen yanlışların fark edilmesine yardımcı olan, son derece akıcı ve anlaşılır dille yazılmış bir kitap olma özelliği taşıyor. Beş Sevgi Dili; sağlıklı ve mutlu bir beraberlik yakalamak isteyen, evliliği sevgi temelinde inşa etmek isteyen yetişkinlere yol gösterecek bir eser olarak görülüyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Gary Chapman, yazar kimliğinin yanı sıra bir ilişki danışmanı ve evlilik ile ilişkiler üzerine konuşmalar yapan bir radyo programcısı. Yazar, sevgiyi algılama ve sunma biçimlerini kategorize ettiği Beş Sevgi Dili isimli kitabını danışanlarından edindiği izlenimlerden yola çıkarak kaleme alır. Antropoloji, teoloji ve psikoloji eğitimi almış olan yazar; edindiği tecrübeleri ve gözlemlerini ustaca kaleme alarak kendisinin dünya çapında bir üne kavuşmasını sağlayan eseri ortaya çıkarır. Aile ve çift terapileri ile edindiği gözlemleri, temelde beş sevgi dilini ortaya çıkaran davranış biçimleri olduğu fikrini oluşturur. The New York Times çok satanlar listesinde birinci sıraya kadar yükselmeyi başaran Beş Sevgi Dili, kişisel gelişim türünde yazılmış eserler içinde önemli bir yere sahip.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Gary Chapman'ın bu kitabını beğendiyseniz Konuşmamız Lazım, İşyerinde 5 Takdir Dili, Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili ve Peyton'un Mükemmel Evcil Hayvanı isimli diğer kitaplarına da göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.