idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Gerçeği bildiğini sanıyorsun.

Gerçek şu ki, gözlerinle gördüklerin bile seni yanıltıyor olabilir.

Eski bir özel harekât pilotu olan ve ağır savaş travmaları yaşayan Maya Stern, kocası Joe’nun Central Park’ta, gözlerinin önünde vahşice öldürülmesinin ardından kimseye güvenemeyeceğini düşünür; özellikle de iki yaşındaki kızı Lily’nin güvenliği söz konusu olduğunda… Bu yüzden güvenlik kamerası fikri ona iyi bir çözüm gibi gelir.

Ancak cenazeden birkaç gün sonra genç kadın video kayıtlarını izlerken akıl almaz bir görüntüyü fark eder: Ölmüş olan eşi, küçük kızlarıyla oynamaktadır. Fakat bu nasıl mümkün olabilir? Joe hâlâ hayatta mı yoksa Maya aklını kaçırmaya mı başladı?  

Gerçek ve yanılsamalar arasındaki çizgi bulanıklaşmışken, cevapları bulmak için genç kadının önce derinlerde gömülü aile sırlarını ortaya çıkarması ve geçmişinin şeytanlarıyla barışması gerekmektedir. Ancak o zaman Joe ve kendisi hakkındaki karanlık gerçeklerle yüzleşebilecektir. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Harlan Coben
Çevirmen:Didem Uğur

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.