idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (1)

Yazardan Sunuş : Bu kitap neden yazıldı? Ülkemizde onca değerli deneyim yazılmadan, paylaşılmadan : onları yaşayan insanların belleklerinde hapsolarak gidiyor, unutuluyor…sonraki kuşaklar bu birikimlerden yararlanamıyor. Bizim ülkemizde hafıza çoğunlukla « sözlü hafıza » olarak kalıyor, yazıya aktarılmıyor. Oysa yurtdışına, gelişmiş batı ülkelerine her gidişimde, bu ülkelerde ne kadar çok kitap yazıldığını ve bunların önemli bir kısmının da kişisel deneyimleri aktaran değerli eserler olduğunuz gördüm…

Ben bu kitabı, yaşadığım müthiş deneyimi genç kuşaklara aktarmak…onca emek ve sıkıntıyla elde ettiğim birikimlerimi, beni olgunlaştıran, beni ülkemizde « itibarlı » bir konuma taşıyan ve o dönemin « en çok kazanan profesyoneli » olmamı sağlayan başarıların, salt benim değil, « ekip » olarak yakaladığımız başarıların öyküsünü paylaşmak için yazdım. Amacım onlara…bugünün ve yarının liderlerine…hataları ve sevaplarıyla beraber sonunda çok başarılı sonuçlar getiren deneyimleri aktarmak…özeleştirilerle birlikte. Yarının lideri gençleri yüreklendirmek…İsterlerse…gerçekten akılları ve yürekleriyle isterlerse yapabileceklerini göstermek !

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.