idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hayalet Şehir ve Tımarhane romanlarıyla büyük bir kitleye ulaşan Flaiano ödüllü yazar Patrick McGrath, Ben, Örümcek ile okuyucularını gerçek ile hayal arasındaki çizginin bulanıklaştığı karanlık bir yolculuğa çıkarıyor.
Yirmi yıl önce işlenen bir suçun trajedisi, ölü ruhlar, güvenilemeyen bir hafıza ve sahibine oyunlar oynayan algıların iç içe geçtiği bu hikâyesinde McGrath bizleri, 1930’lar Londra’sında aslında neler yaşadığını öğrenmeye, Örümcek’in günlüğünü okumaya davet ediyor. Peki siz kimin dediğine inanacaksınız?
2002 yılında, başrolünü Ralph Fiennes’in oynadığı Spider filmiyle beyaz perdeye de uyarlanan Ben, Örümcek, Türkçede ilk kez okuyucularıyla buluşuyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.