idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Allah rasulü, kararan dünya ufkunda doğan güneş misali asrından bugüne kâinatın ziyası oldu. Asrını ve kıyamete kadar peşi sıra gelecek tüm asırları saadet asrına dönüştürecek ilkelerle geldi. Vicdansız dünyanın vicdanı, asrının kararan idrakinin ziyası, kör dimağların gören gözü, umutlarını yitirmiş milletlerin umudu oldu. Asrının tüm olumsuzluklarını olumlu bir atmosfere dönüştürdü. Bu dönüşümü, yetiştirdiği insanlarla gerçekleştirdi. Ashab-ı kiram; yeryüzünün kilometre taşları, yol işaretleri olarak tarihte işle lerini gerçekleştirip razı olunmuş bir hayatı yaşayarak rablerine yürüdüler. Ancak onların o kutlu yürüyüşleri, tüm asırlarda hak yolda, kutlu yürüyüşün salikleri için hep kandil oldu.

Bugüne kadar sahabenin hayatını konu edinen yüzlerce eser kaleme alınmıştır muhakkak. Ancak “Şöyle yaptı, böyle yaptı..” tarzlı hep üçüncü tekil şahıs olarak anlatıldılar. Ben dili ile bugüne kadar sahabe anlatılmış mı bilemiyorum; ancak “Yeryüzü Yıldızları” serisi olarak hazırlanan bu eser ben dili ile okuyucu ile buluşuyor.

“Ben Aişe”; Son elçinin, hakkında “Dininizin yarısını Aişe’den öğrenin!” buyurduğu, iki cihan güneşinin sevgili Humeyra’sı olarak Peygamber sonrası dönemde mesajın anlaşılması adına hayatını vakfeden müminlerin annesi Aişe (r.anhanın) hayat hikâyesini kendi dilinden anlatan bir eser. Genç dimağların rahatça okuyup anlayacakları akıcı bir üslupla kaleme alınan bu eserde, çağın öncü kadroları için Allah rasulünün eğittiği bir yıldızdan yansımalar göreceksiniz. Hayatı etrafında asılsız birçok rivayetin döndüğü Ümmül Mümininin hayatını detaylarıyla kaleme aldığımız bu eser, ben diliyle okuyucuyla buluşuyor. Mücadele denilince haneyi saadet, Haneyi saadet denilince ezvacı tahirat, ezvacı tahirat denilince de akla ilk gelen isim Aişe annemizin hayatını anlayabilmek umuduyla kaleme alınan ve ben diliyle okuyucuyla buluşan bu eserin hayırlar getirmesini diliyoruz. Vahyin ilk gününden iki cihan güneşinin vefat ettiği zamanları en ince detaylarıyla yaşayan ve bilen, peygamber sonrası tüm yaşanmışlıkları gören, içinde olan, baş aktörlerinden biri olan ortalama bir ömre asırlık bir mücadeleyi sığdıran Aişe binti Ebubekir’i, günümüzün dava ve dert sahibi insanlarının istifadesine “Ben Aişe” kitabıyla sunuyoruz…

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.