idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bu kitap Kaan adıyla bu kademeye oğlum olarak intikal eden ve vakti geldiğinde ait olduğu titreşime dönen, müteakiben metafizik aktarımlarda bulunan zatın anısınadır ve Hizmet amaçlıdır. Yaşımın 40’lara dayandığı dönemde bir arkadaşım sohbet maksadıyla beni evine davet etti. İkram faslı devam ederken masada bir levha gözüme çarptı. “Kitap okumuyorsanız tartışmayalım.”  Başladık sohbete. Bir süre sonra bazı konularda ne kadar sığ ve yetersiz olduğumu anladım.Bunu kabullendikten sonra bilgilenme çabalarıma hız verdim. İnançlar tarihi dâhil Tarih,  Anatomi, Biyoloji, Fizik, Astronomi, Astrofizik ve Felsefe konularını içeren kitapları bir süreç içerisinde detaylı inceleme fırsatı buldum. 1980 yılında, karşıma beden oluşturarak çıkan yükselmiş bir Üstat ile tanıştım.  Söz konusu bu irtibat fizik ötesi mekân ve zamanlarda 15 yıl süreyle devem etti. Bu süre içerisinde, Metafizik-Parapsikoloji konuları ile ilgilenmeye ve çeşitli odaklardan istifade etmeye başladım. 9 yıllık araştırmanın nihayetinde, 1989 yılından itibaren operatörlük, şifacılık ve medyumluk konularında bizzat çalışmalar yaptım ve an itibarı ile artık bu çalışmalara son verdim. 2000’li yıllardan itibaren elde edilen bilgileri özel toplantılarda ve sanal âlemde paylaşmaya başladım.  Ancak, gelinen bu aşamada söz konusu bu bilgilerin bir bütün olarak herkesin istifadesine sunulması gerektiğine kanaat getirdim ve onları yeniden düzenleyerek yayına hazırladım. İşte elinizde tuttuğunuz kitap bu çalışmanın bir ürünüdür. Sonuç olarak; söz konusu bu kitabın içeriği; ruhsal operatör olarak yapılan medyumlu çalışmalarda elde edilen bulgular, içsel çalışma ve metafizik irtibatlar ile elde edilen özel bilgiler ve fizik-metafizik ruhsal deneyimleri ihtiva etmektedir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.