idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Dijital çağ olarak anılan, her şeyin hızla değiştiği günümüz dünyasında bireylerin başarılı olmak için kendilerini geliştirmesi, davranışsal ve zihinsel olarak dönüştürmesi gerekiyor. Merkez bankası başkanlığı, istanbul borsası başkanlığı ve devlet bakanlığı görevlerinde bulunan; türk ekonomisinin yeniden kurumsallaştırılması sürecinde, birçok konuda öncülük yapan yaman törüner, kaleme aldığı başarılı olmanın yolları adlı kitabında bu dönüşümün ipuçlarını veriyor.

Başarı konusunda yazılmış yüzlerce kitabı ve makaleyi inceleyen törüner; ortaya atılan çözümleri ve önerileri, deneyimlerinin ışığında, türkiye’nin öznel koşullarını dikkate alarak yeniden değerlendiriyor. Kitap, “neden başarılı olamıyorum” ve “nasıl başarılı olabilirim” sorularına net yanıtlar veriyor; öz güveninizi nasıl artıracağınıza, günlük zorluklarla nasıl başa çıkacağınıza, duygularınızı nasıl yöneteceğinize, kısaca başarıya ulaşmak için yapmanız gerekenlere ilişkin etkisi kanıtlanmış ilke ve stratejiler sunuyor.

Elinize vuramasınlar ekmeğinizi alamasınlar üst başlığını taşıyan başarılı olmanın yolları gözünüzden kaçan, gerçekten önemli konular hakkında yeniden düşünmenizi sağlayacak, iş ve özel hayatınıza ilişkin iddialarınızı güçlendirecek ve kişisel yolculuğunuzun rotasını başarıya çevirmenize yardımcı olacak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.