idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Arkadaşsız olmaz , ama bazı arkadaşlarla da asla olmaz...

 

Allah Resulü (sallallahu aleyhi ve sellem):'Kişi, arkadaşının dini üzerinedir. Öyleyse kimi dost edindiğine dikkat etsin,' şeklinde buyurması arkadaş seçiminin önemini vurgulayan Hadis-i Şeriflerden biridir, İyi arkadaşla, kötü arkadaşın karşılaştırmasını yapan Allah Resulü (A.S.M.) Konuyla ilgili diğer bir hadis-i şerifte ise iyi ve kötü arkadaşın insan üzerindeki etkisi, güzel bir teşbihle şöyle anlatmıştır: 'İyi arkadaşla kötü arkadaşın misali misk satıcısı ile demirci

körüğüne benzer. Misk satıcısından misk satın almasan bile mutlaka kokusu sana ulaşır. Demirci körüğü ya evini, ya elbiseni yakar. Hiçbiri olmasa bile onun pis kokusu sana mutlaka ulaşır' Bir İspanyol atasözü, 'Kurtla yatan ulumayı öğrenir' derken bir alman atasözü 'Güvercin kargalarla arkadaşlık yaparsa tüyleri beyaz kalır, fakat kalbi kararır' diyerek kötü arkadaşlıkların İnsan hayatı üzerindeki etkisini özetlemektedirler.

- Metin ÖZMEN -

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.