idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (29)
  • Soru ve Cevap (0)

Aganta Kitap Bağırmayan Anne Baba Olmak - Hal Edward Runkel

Bağırmayan anne baba olmak mümkün mü? İşte bu tüm ebeveynlerin merak ettiği bir soru. Kitabın yazarı Hal Edward Runkel, “Çocuğunuzu birkaç günde muma çevirmek.” şeklinde bir ebeveynlik yöntemi sunmak yerine içinize dönüp sakin kalmaya odaklandığınızda yaşamakta olduğunuz zorlukları artık hiç yaşamayacağınızı öngörüyor. Son dönemlerde yapılan araştırmalara bakıldığında ebeveynlerin davranış biçiminin çocukların kişilik gelişimleri ve ileriye dönük yaşam tarzını oldukça etkilediği görülüyor. Gelin, çocuk gelişiminde ailenin ne kadar önemli olduğunu ve bağırmadan nasıl çocuk yetiştirilebileceğini anlatan yazar Hal Edward Runkel’ın bu muhteşem eserinin içeriğine değinelim.

 

“Bağırmayan Anne Baba Olmak” isimli kitabı neden okumalısınız?

Her ebeveynin en çok cevap aradığı "Sakin kalarak ve bağırmayarak çocuk yetiştirmek mümkün mü?" sorusuna yanıt veren ve bunun nasıl yapılacağını ayrıntılı bir şekilde anlatan yazar, kitabında çocuk yetiştirme konusuyla ilgili aradığınız tüm sorulara yanıt veriyor. Ayrıca bağırmanın sadece ses yükseltmek olmadığına değinen yazar, gerilimli bir ortam oluşturmanın aile ve çocuk ilişkilerinde ne denli zararlı olabileceği konusuna da dikkat çekiyor. Yazar, çocuğunuzla iletişim kurarken kendinize odaklanarak sakinleştirmenin önemini vurguluyor. Bu sayede daha sağlıklı ilişkilerin oluşturulabileceğini anlatıyor. Yazar Hal Edward Runkel, 182 sayfalık eserinde ebeveynler için birçok öğretici bilgiyi keyifle okunacak şekilde işliyor. Bağırmayan anne baba olmanın gerçekten mümkün olup olmadığını merak ediyorsanız kitabı okuyabilir, yanıtlanmasını istediğiniz pek çok soruya cevap bulabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kitabın yazarı Hal Edward Runkel’ın dünyaca ünlü evlilik ve aile terapisti, ilişki uzmanı, uyuşmazlık arabulucusu, uluslararası alanda seminerler veren ve oldukça beğenilen bir konuşmacı olduğunu biliyor muydunuz? Bağırmayan Anne Baba Olmak kitabı, New York Times’ın çok satanlar listesinde yer alır. Tüm dünyayı tek tek, ilişki ilişki çok daha sakin hâle getirmeyi hedefleyen yazar, 14 yıllık evliliği boyunca danışanlarına bahsettiği anne baba rolünü evinde de uygular. Uzman ilişki koçu Runkel aynı zamanda ScreamFree Living isimli aile ilişkileri konusunda eğitim veren bir şirketin de kurucusu. Alanı ile ilgili yazdığı birçok kitabı çok satanlar listesinde yer alan yazarın “Bağırmayan Anne Baba Olmak” isimli kitabı Türkiye’de de çok satanlar listesine girmeyi başarır. Aganta Kitap tarafından okuyucuyla buluşturulan kitabın çevirisi, Ebrar Güldemler tarafından yapılır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Çok satanlar listesinden düşmeyen ”Bağırmayan Anne Baba Olmak” adlı eseri okuduktan sonra dilerseniz yazarın ilişkiler üzerine kaleme aldığı kitabı “Bağırmayan Karı Koca Olmak” adlı eserine de göz atabilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Hal Edward Runkel
Çevirmen:Ebrar Güldemler

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.