idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

'Yazar, bu büyük düşünürleri yeniden iyi bir şekilde tasarlanmış, rahat ama ciddi bir ortam içinde karşılıyor, onlara felsefelerinin önemli noktalarına dair herkesçe anlaşılabilir, basit, açık ama can alıcı sorular soruyor. Bu sorular arasında yaşadıkları dönemde onlara sorulmayan ama zaman içinde bizim aklımıza gelen, sorulması mümkün ve anlamlı sorular da var.”
Prof. Dr. Ahmet Arslan
 
“Üniversite hocaları olarak bizler bazen –belki muhafazakâr bir tutumla– önemli isimleri kendi metinlerinden okumak gerektiğini vurgular dururuz. Bu tabii ki tartışılabilir, herkes için gerekli veya mümkün görülmeyebilir. Ama elinizdeki kitabın üslup açısından  bir filozofu kendi metninden okumaya çok yakın olduğunu söyleyebilirim.”
Prof. Dr. Bekir Zakir Çoban

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.