idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Geminin gecikmesi nedeniyle Almanya`ya kalkan gece trenini kaçırdığı için tesadüfen, ay ışığının aydınlattığı bir sokaktaki bir mekana giren adam, hiç hesaba katmadığı bir olayın içinde bulur kendini. 
Zengin ama cimri bir adam ile durumu iyi olmayan bir kadının evliliği, zamanla kadının kocasına düşman olmasına dönüşmüştür.Adam karısına çok aşık olmasına rağmen, karısı bir şey istediğinde sırf gururu okşansın diye her seferinde yalvartarak aldırır. Bir gün kadın bir not bırakıp adamı terk eder. Derin pişmanlık ve üzüntü duyan adam onu geri döndürmek için varını yoğunu ortaya döker. Ancak kadın, kocasını sadece aşağılar ve kovar.
Treni kaçıran adam, artık hayat kadınlığı yapan kadınla, aşağılanan adamın durumunu görünce ürperir ve oradan çıkar. Onun peşinden gelen koca, adama karısıyla konuşması için yalvarır. Yoksa ya kendisini, ya karısını öldürecektir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.