product image
Butik
4.75 (57 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 55.35 TL = 55.35 TL
11 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2011
Sayfa Sayısı
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (57)
  • Soru ve Cevap (0)

Butik Avucundaki Öpücük - Audrey Penn

Audrey Penn, çocukların yaşadığı ayrılık korkusuna farklı bir bakış açısı getiriyor. Yazarın Avucundaki Öpücük adlı kitabında Minik Rakun annesinden ayrılıp okula gitmek istemiyor. Konfor alanının dışına çıkmaktan çekinen Minik Rakun'a annesi bir aile sırrı veriyor. Annenin "avucundaki öpücük" ismini verdiği sır, Minik Rakun'la birlikte okula gidiyor. Böylece, girdiği bir ortam ne kadar korkutucu olursa olsun annesi yanında olmasa da onun sevgisini her zaman hisseden Minik Rakun, daha öz güvenli ve mutlu bir şekilde annesinden ayrılabiliyor. Sade anlatımı ve güzel çizimleriyle çocukların ilgisini çeken Avucundaki Öpücük kitabı, konusu ile çocukların ayrılık korkusunu gidermeye yardımcı oluyor.

 

"Avucundaki Öpücük" adlı kitabı neden okumalısınız?

Çocuklar, dünyayı her zaman en sevdikleri kişiyle deneyimlemek istiyorlar. Dolayısıyla yanlarında ebeveyn olmadığında kaygı duyabiliyorlar. Avucundaki Öpücük, bu kaygıyı bir ritüelle ortadan kaldırabilecek güçte bir kitap. Avucundaki Öpücük, size "Çocuğuma bir kitap okudum ve hayatımız değişti." cümlesini kurdurabilecek iddiada bir çocuk kitabı. Özellikle 3 yaşından sonra, kreş dönemine gelmiş ve sizden ayrılma kaygısı yaşayan çocuğunuza bu kitabı rahatlıkla okuyabilirsiniz. Ara ara ortaya çıkarıp hatırlamanızda, kitaptaki ritüeli veya benzer ritüelleri hayatınıza almanızda fayda var. Çocuğunuzun kaygılarının azaldığını ve sizden çok daha kolay ayrılabildiğini göreceksiniz. Uzun cümleler 3 yaşından küçük çocuklara fazla gelebilir fakat Ruth E. Harper'ın güzel ve etkileyici çizimlerine çocuğunuzla birlikte bakabilir, konu üzerine konuşabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

1993 yılında basılan Avucundaki Öpücük, birçok kreşte ilk gün kitabı olarak okunur. Yalnız olmadıklarını hisseden çocuklar, bu kitapla okulda ilk günlerini daha rahat bir şekilde atlatır. Yazar Audrey Penn'in 32 sayfadan oluşan kitabı, okul çağındaki çocuklara öz güven kazanmaları yolunda bir rehber olur. Kitap, çocuklara basit ve sade bir anlatımla sevildiklerinin mesajını verir.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Audrey Penn, Avucundaki Öpücük kitabından sonra çocukların hayatta duyabileceği kaygıları gidermek üzere Minik Rakun'un farklı hikâyelerinin yer aldığı kitaplar çıkarır. Avucundaki Öpücük kitabından sonra dilerseniz Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük ile kardeş bekleyen çocukların kaygısını giderebilir, okulda ve hayatta çocukların karşısına çıkabilecek zorbalarla baş edebilmek için Minik Rakun ve İri, Kötü Kabadayı adlı kitaptan faydalanabilirsiniz. Cesur Minik Rakun cesur olmanın korkusuz olmak anlamına gelmediğini çocuğunuza anlatabilir, arkadaşında yatıya kalan ama geri döndüğünde her şeyi bıraktığı gibi bulamayacağından endişe eden minikler için de Minik Rakun Arkadaşında Yatıya Kalıyor kitabını okuyabilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Audrey Penn
Resimleyen:Ruth E. Harper

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

55,35 TL