product image
Alfa Yayıncılık
4 (3 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 74.8 TL = 74.8 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount750 TLye 100 TL - 2500 TLye 300 TL Sepette İndirim
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2008
Sayfa Sayısı
Hamur Kalitesi2. Hamur
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (3)
  • Soru ve Cevap (0)

Tembelliğin salgın bir hastalık gibi her geçen gün daha da topluma yayıldığının siz de farkında mısınız? Eğer sağlığınızda olumsuz giden bir durum yoksa, ruhunuza işlemiş bu tembellik hissinden bir an evvel kurtulmanız gerektiğini düşünüyorsanız harekete geçmenizi sağlayacak bir kitapla tanıştıralım sizi. Mümin Sekman'ın kaleme aldığı Ataleti Yenmek adlı kitabı ile hayatınızı hareketlendirmeye var mısınız? Harekete geçmek için güçlü nedenler bulmanıza yardımcı olacak, içinizdeki cevherin farkına varmanızı sağlayacak kitabı kısaca inceleyim.

 

"Ataleti Yenmek" adlı kitabı neden okumalısınız?

İnsanlar çalışmak, faydalı işler yapmak için her zaman aynı motivasyonla hayatlarına devam edemeyebiliyor. Yapılması gereken şeyi ve neden yapılması gerektiğini bilip, yapılmazsa kaybedileceklerin, yapılırsa kazanılacakların farkında olup yine de o işi yapamama hâli, atalet olarak adlandırılıyor. Mümin Sekman, toplam 208 sayfadan oluşan Ataleti Yenmek adlı kitabında ataleti iki ayrı kategoriye ayırarak nedenlerini ve sonuçlarını ayrı ayrı açıklıyor. Ataletin nasıl yenileceğine dair harekete geçmenizi sağlayacak açıklamalar yapan Mümin Sekman; başarılı insanlardan ve tanınmış yazarlardan da sıklıkla motive edici alıntılar yapıyor. Yapılan araştırmalarda çoğu insan; yabancı dil öğrenmek, düzenli spor yapmak, sigarayı bırakmak ve kitap okumak istediklerini ancak bu isteklerinde istikrarlı olamadıklarını söylüyor. Ataleti kansere benzeten yazar, ikisini de korkutucu yapan en önemli faktörün aşamalı bir şekilde ilerlemesini örnek gösteriyor. Kademeli oluşan atalet durumu, nasıl ilerlediği farkına varılamadan insanları geri dönüşü zor olan bir yola sokuyor. Mümin Sekman'ın; daha kolay harekete geçmenizi sağlayacak, üretkenliğinizi artıracak Ataleti Yenmek adlı eserini tekrar tekrar okumak isteyeceğinize eminiz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kişisel gelişim ve sosyal başarı türünde kitapların yazarı Mümin Sekman'ın Türkiye'de kişisel gelişim uzmanı titrini kullanan ilk kişi olduğunu biliyor muydunuz? Londra merkezli The Success Think Tank'in kurucusu olan Mümin Sekman, Ataleti Yenmek ve diğer tüm kitapları ile dünyanın metrekaresine düşen başarılı insanların sayısını artırmayı misyon edinir. Mümin Sekman'ın kaleme aldığı Ataleti Yenmek adlı kitabının, Alfa Yayıncılık tarafından ilk baskısı 2008 yılında yapılır. Kitabın yayın yönetmenliğini Mustafa Küpüşoğlu yapar. Ataletle yaşayan insanların iç disiplin zayıflığını, başarısızlık korkusunu, zaman kullanma bilincinden yoksunluğunu, hatalı yorumlanan kadercilik anlayışlarını gözler önüne seren Mümin Sekman; Ataleti Yenmek adlı kitabında bu sorunlarla baş etmenin yollarına da ışık tutar. Tembellikten kurtulmanızda etkili bir rehber olacak bu eser, baş ucu kitaplarınızdan olmaya aday.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Mümin Sekman'ın Ataleti Yenmek adlı eserini beğendiyseniz aynı yazarın kaleme aldığı; Her Şey Seninle Başlar!Başarı Bilgesi ve Limit Sizsiniz adlı kitaplarına da göz atabilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Mümin Sekman
Yayın Yönetmeni:Mustafa Küpüşoğlu

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

74,80 TL