Outlet  ROG Swift PG32UCDM 31.5" 0,03ms 240Hz HDR 4K OLED Gaming Monitör
ASUS Outlet ROG Swift PG32UCDM 31.5" 0,03ms 240Hz HDR 4K OLED Gaming Monitör
48.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Vitrin ürünüdür. Mağaza ortamında sergilenmiş olup performans açısından sıfıra eşdeğer seviyededir.
Ürün satış öncesi detaylı ekran testlerinden geçirilmiştir:
  • Ölü pixel / stuck pixel testi yapılmıştır
  • Renk ve kontrast testleri kontrol edilmiştir
  • Uniformity (ekran homojenliği) testi yapılmıştır
  • Parlaklık ve HDR performansı kontrol edilmiştir
Herhangi bir ölü pixel, yanık (burn-in) veya panel kusuru yoktur.
Cihazın jelatinleri üzerindedir.
Orijinal kutusu, aksesuar ve kabloları tam olarak gönderilecektir.
ROG Swift OLED PG32UCDM
SEÇİLMİŞ OLAN
ROG Swift OLED PG32UCDM, 240 Hz yenileme hızıyla üstün akıcılığa sahip büyüleyici görseller sunan 32 inçlik 4K QD-OLED panel ile donatıldı. Üçüncü nesil QD-OLED teknolojisi sunan PG32UCDM, canlı renkler, koyu siyah tonlar ve parlak görüntüler sunar. Ek olarak, 0,03 ms tepki süresi hızlı aksiyon anlarında bile net görüntüler ortaya koyar. Özel soğutma bloğunun sağladığı üstün soğutma OLED panelin kullanım ömrünü uzatmak ve performans sağlamak için görüntü yanması riskini azaltır. Boyut, görüntü kalitesi ve yenileme hızının rakipsiz birleşimi ile heyecanlı oyun deneyimleri sunan bu birinci sınıf monitör, en iyisini arayan oyuncular için tasarlandı.
*Dolby Vision HDR desteği 2024’ün birinci yarısında hazır olacaktır.
**Varsayılan güç dağıtımı 65W’dır. 90W güç dağıtımı, ekran menüsünden etkinleştirilebilir.
ROG Swift OLED PG32UCDM
EZBER BOZAN ÜSTÜN DENEYİM
PG32UCDM’nin 32 inç 4K QD-OLED paneli, sizi gerçekçi oyun ve eğlence deneyimlerinin dünyasına taşır. 240Hz yenileme hızı akıcı görüntüler sunmanın yanı sıra hızlı tempoya sahip oyunlarda üstünlük sağlamak için hareket bulanıklığını ortadan kaldırır.
  • 32 inç
  • 4K - 3840 x 2160
  • 240Hz Yenileme Hızı
ROG Swift OLED PG32UCDM
YENİ NESİL QD-OLED TEKNOLOJİSİ
DETAYLI GÖRSELLER VE NET METİNLER
ROG Swift OLED PG32UCDM
QD-OLED TEKNOLOJİSİNİN FAYDALARI
  • 1,500,000 :1 kontrast oranı
  • 0.03 ms tepki süresi
  • %99 DCI-P3 renk gamı
  • Delta E < 2
  • Vesa Certified DisplayHDR™ True Black
ROG Swift OLED PG32UCDM
ULTRA CANLI HDR İLE OYUN DENEYİMİ
ROG Swift OLED PG32UCDM
ASUS OLED CAREÖZEL SOĞUTMA BLOĞU
ROG Swift OLED PG32UCDM
GRAFEN FİLM
ROG Swift OLED PG32UCDM
EKRAN KORUMASI
ROG Swift OLED PG32UCDM
HOMOJEN PARLAKLIK
ROG Swift OLED PG32UCDM
ASUS DISPLAYWIDGET CENTER
ROG Swift OLED PG32UCDM
ÜSTÜN AKICILIK VE TEPKİSELLİK
ROG Swift OLED PG32UCDM
ÜRÜN TASARIMIGELECEK ODAKLI SİBERPUNK ESTETİĞİ
ROG Swift OLED PG32UCDM
ROG IŞIK YANSITMA
Monitör tabanındaki yansıtmalı ROG logosu tüm sistemlere oyuncu ruhu ekler.
ROG Swift OLED PG32UCDM
ÇERÇEVESİZ SÜPER İNCE PROFİL
ROG Swift OLED PG32UCDM
ZENGİN BAĞLANTILAR
DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1, 90W * güç dağıtımı ile USB-C ve çeşitli multimedya cihazlarına destek için bir USB merkezinin de dahil olduğu kapsamlı bağlantı seçenekleri.