idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Komünizmin şafağında, adeta bir ortaçağ karanlığında yaşıyoruz. “Verili üretim ilişkilerinin üretici gü.lerin gelişiminin .nünde bir engel olması” bütün çıplaklığı ile ortada. Kapitalist-emperyalist sistem, işleyiş yasaları gereği yaşadığı bunalımı yeni bir paylaşım savaşı ile aşmaya çalışıyor. Paylaşım savaşı her zaman olduğu gibi işçi sınıfına, ezilen halklara karşı açılan savaşla paralel yürüyor. Bunun karşısında ise “yeryüzünün lanetlileri”nin, işçilerin, halkların bütün kıtalara yayılan isyan ve direnişleri hiç durmuyor. Kapitalist-emperyalist sisteme olan öfke, egemenler tarafından paylaşım savaşının aracına dönüştürülmeye, işçi sınıfının dünya çapında kapitalist düzenin sahipleri adına birbirini boğazlar hâle gelmesine uğraşılıyor. Emperyalizmin propaganda makinasının Hitler faşizminden bu yana katettiği yol çarpıcıdır. Gerçeğin tüm yalınlığı ile ortada olduğu bir dönemde bu kadar kafa karışıklığı bunu gösteriyor. “Kendi/ idealleri için/ savaşmayı/ göze alamayanlar/ başkalarının/ idealleri için ölür.” diyordu bir şiirinde Bekir Kilerci. Yüzyılın başında olduğu gibi, dünya savaş ve devrim aralığında yaşıyor. Böylesi bir dönemde devrimin gündemine sadık kalmak, devrimin rotasında ilerlemek özel bir çaba ve emek istiyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.