idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

- Peki, sence 'Özel Harekâtçı' olmak demek, ne demektir dayı?

- Özel harekâtçı olmak için her şeyden önce iman dolu bir yürek lazımdır Aslan Parçası. Bu vatana hizmet etmek için yaşamanın dışında, bu vatan için şehadet şerbetini içebilmek için her gün dua etmektir. Özel harekâtçı isen, şehit olabilmek için yaşarsın... Çünkü bu vatan, şehit olmayı seven vatan evlatları sayesinde ayakta kalmıştır ve Allah'ın izni ile de sonsuza kadar ayakta kalacaktır. Kaçmak, korkmak, saklanmak bize yakışmaz! Özel harekâtçıların kanında Şahin Bey'in söz vermişliği, Fedai Mehmet'in bacağı, Kahraman İsmail'in canı, Hayri'nin yüreği, Şehit Kam i I'in namusu vardır. 'Özel harekâtçı' demek; Medine'de Fahreddin Paşa, Kastamonu'da Şerife Bacı, Antep'te Karayılan, Çanakkale'de Seyit Onbaşı demektir. 'Özel harekâtçı' demek; Çanakkale'de iki dakika sonra şehit olacağını bildiği halde, kendi cenaze namazlarını kılarak düşmanın üzerine taarruza geçen Oflu Ali ve arkadaşları olmak demektir. 'Özel harekâtçı' demek 'VATAN' demektir Aslan Parçası!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.