idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Gerek iş dünyasında gerek sosyal hayatta tanıdığınız kişiler, en az bilgi birikiminiz kadar önem taşıyor. Peki çevrenizde size ilham veren, sözlerine her zaman güvenebileceğiniz insanlar var mı? Hedeflerinizin ne olduğunu ve içinde bulunduğunuz çevrenin bu hedefleri gerçekleştirmek için size nasıl yardımcı olabileceğini hiç düşündünüz mü? Keith Ferrazzi, Amerika Birleşik Devletleri'nde çok satan kitaplar arasında yer alan Asla Yalnız Yeme isimli kitabında hayatınızın her alanında faydasını göreceğiniz öneriler sunuyor. Baş ucu kitabınız olmaya aday bu eseri çok seveceğinize inanıyoruz! Gelin, eserin içeriğinden kısaca bahsedelim.

 

"Asla Yalnız Yeme" adlı kitabı neden okumalısınız?

Yemeklerinizi yalnız başınıza yemeyi mi tercih ediyorsunuz? Oysa yeni insanlarla tanışmak, arkadaşlık ilişkileri kurmak, meslektaşlarla zaman geçirmek bir zaman kaybından ziyade geleceğinize yatırım yaptığınız anlamına geliyor. Keith Ferrazzi, Asla Yalnız Yeme isimli eserinde; etkili iletişimin ve çevrenin başarıyla olan ilişkisini ele alıyor. Çalışkanlığın da önemli olduğunu ifade ederken, insan ilişkilerinin bir işi gerçekleştirmekte ne kadar fayda sağladığını vurguluyor. Birbirine görünmez bağlarla bağlı olan insanların sosyal bir varlık olduğunu hatırlatmakla kalmayıp, etkili ve samimi bir iletişim kurabilmek için neler yapabileceğinizden bahsediyor. Yazar, örneklerle desteklediği eserinde kişilerin hedeflerini belirlemesi ve bu doğrultuda harekete geçmesi gerektiğini anlatıyor. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için gereken bilgi ve deneyimi elde etme sürecinde size yardımcı olabilecek insanlarla iletişime geçmenin önemine değiniyor. İlk ve sözsüz bir şekilde başlayan iletişimin kişinin değerlendirilmesinde ne kadar büyük bir rolü olduğunu anlatırken, davranışlarınızla kendinizi nasıl tanıtacağınız hakkında da bilgi veriyor. Paylaşmanın değerini hatırlatan ve sürekli elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bu eseri beğeneceğinize eminiz!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Orijinal adı "Never Eat Alone" olan Asla Yalnız Yeme isimli kitap Levent Göktem'in Türkçe çevirisiyle, Mediacat Yayıncılık aracılığıyla okurla buluşur. İlk baskısını 2008 senesinde yapan eser, 336 sayfadan oluşur. Asla Yalnız Yeme isimli kitapta; "İşin Terapisi", "İşin Pratiği", "Tanıdıkları İş Arkadaşlarına Dönüştürmek" ve "Daha İyisini Alıp, Sonra Geri Vermek" adlı dört kısım altında yer alan toplamda otuz bir bölüm bulunur. Gülen Çetin editörlüğünde yayıma hazırlanan eserin kapak tasarımı ise Yeşim Kayan'a ait.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Keith Ferrazzi'nin Asla Yalnız Yeme isimli kitabını okuduktan sonra dilerseniz kişisel gelişim kategorisinde yer alan Dale Carnegie'nin kaleminden Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı ile Marshall B. Rosenberg'e ait Şiddetsiz İletişim-Bir Yaşam Dili isimli kitaplara göz atabilirsiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.