idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (6)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (53)
  • Soru ve Cevap (1)

Kendinizi bir dedektif gibi hissettiren bir kitapla tanışmak ister misiniz? Üstelik bu dedektif ile sadece olayları çözmekle kalmayıp insan psikolojisinin derinliklerini de ineceğinize eminiz. Öyleyse günümüz yazarlarından Ahmet Ümit'in Aşkımız Eski Bir Roman adlı kitabıyla tanışabilirsiniz. Üç kısa öykü sayesinde üç farklı hayatı ve bu hayatların son bulma nedenlerini etkileyici bir anlatımla aktaran yazar, sade anlatımı ile herkesin okuyabileceği bir yapıtı ortaya çıkarır. Gelin, anlaşılır anlatımı ve heyecanlı konusuyla elinizden düşüremeyeceğiniz bu kitapta sizi nelerin beklediğinden kısaca bahsedelim.

 

"Aşkımız Eski Bir Roman" adlı kitabı neden okumalısınız?

Ahmet Ümit'in sürükleyici anlatımıyla toplamda 224 sayfadan oluşan Aşkımız Eski Bir Roman adlı kitap, gerek üslubu gerek konusuyla okurların oldukça ilgisini çekiyor. İnsan psikolojisinin izlerini taşıyan eserin ana kahramanı Başkomiser Nevzat'ın gözünden gerçekleşen anlatımla cinayetlerin sırları ortaya çıkıyor. Kitaba da adını vermiş olan ilk öykü Aşkımız Eski Bir Roman, zengin bir adamın Pera Palas Hotel'deki Agatha Christie adlı odadaki ölümünün araştırmasını anlatıyor. Ölen adamın edebiyat tutkusunun ve asil tavrının altında derin psikolojik sorunlar çıkıyor. İkinci öykü olan Overlokçu Kız, tekstil işi ile uğraşan genç bir kızın ölümünü araştırıyor. Tüm ipuçları tek kişiyi gösterirken öykünün sonu okuyucuyu bir hayli şaşırtıyor. Sergey Nikolayeviç Jerkovski'ye Ne Oldu? ise kitabın son öyküsü. Cinayetin kimin işlediği, neden işlediği ortadaymış gibi gözükse de sürekli gelişen olaylar; okuyucuda kafa karışıklığına yol açıyor. Üç sürpriz sonlu cinayet vakası, sizi derinden etkilemeye hazır biçimde bekliyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Aşkımız Eski Bir Roman adlı kitabının günümüzde polisiye edebiyatının önemli bir eseri olduğunu biliyor muydunuz? Ahmet Ümit'in üç bölümden oluşan cinayet vakası, sizi aradığınız ve özlediğiniz heyecanlı bir okuma süreci yaşamanızı sağlar. İlk basımı 2019 yılında gerçekleşen roman, okurlar ve eleştirmenler tarafından büyük ilgi görür. Kitabın içerisinde Ahmet Ümit'in kaleminden üç farklı cinayet vakası, okuyucular tarafından bekler. Üstelik cinayet, polisiye, dedektif gibi kelimeleri düşününce akla ilk gelen isimlerden biri olan Agatha Christie'nin eserde olduğu gibi gerçekten de Pera Palace Hotel'de kaldığı bilinir.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Çağdaş Türk edebiyatı yazarlarından Ahmet Ümit'in dinamik ve anlaşılır anlatımını Aşkımız Eski Bir Roman adlı romanında beğendiyseniz sizi bekleyen birçok eseri daha bulunuyor. Yazarın Kayıp Tanrılar Ülkesi, Sis ve Gece, Beyoğlu'nun En Güzel Abisi ve Şeytan Ayrıntıda Gizlidir kitaplarına da göz atabilir ve okuma keyfine devam edebilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Ahmet Ümit
Editör:Kerem Oğuz Evrandır

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.